Zabiegi na twarz

W naszej ofercie najdziesz zabiegi na twarz z zakresu medycyny estetycznej, jak również kosmetologii, które pomogą zadbać o dobrą kondycję i wygląd twojej skóry.

Największą popularnością cieszą się iniekcje kwasu hialuronowego i botoksu, mezoterapia, laserowe usuwanie przebarwień oraz metody liftingujące. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb i cech skóry pacjentki, dlatego powinien być konsultowany z doświadczonym specjalistą z dziedziny medycyny estetycznej.

Znajdziesz różne sposoby na złuszczanie martwego naskórka. Zabiegi takie jak peeling kawitacyjny uzupełniony o sonoforezę, mikrodermabrazja z laserem biostymulacyjnym oraz peelingi chemiczne to doskonały sposób na oczyszczenie i wygładzenie skóry.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Poznaj naszą ofertę

Zabiegi na twarz

Bezpieczne i skuteczne zabiegi

Zabiegi w RosaMed Clinic są równie skuteczne dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nasi specjaliści doradzą Ci jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy oraz dopasowany do Twoich potrzeb.