Zabiegi na twarz

Larens

Bazą kosmeceutyków w linii Larens Professional LINE są BIOPEPTIDE COMPLEX i woda NUTRIVI. Poprzez uporządkowaną strukturę wody nano oraz heksagonalnej, stanowi istotę nawilżania i codziennej pielęgnacji każdego typu cery. Woda Nutrivi ma ogromną zdolność przenikania do każdej, nawet uszkodzonej komórki skóry.

Intensywnie nawilża, stymuluje regenerację zniszczonych struktur, wzmacnia naturalne mechanizmy obronne oraz łagodzi podrażnienia. Opatentowany Biopeptide Complex zawiera cenne połączenie oligo- i polipeptydów, które zapewniają natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie we wszystkich warstwach skóry.

Efektem stosowania Biopeptide Complexu w kosmetyce jest sprężysta skóra, wypełnienie bruzd i nierówności, a także zapobieganie wiotczeniu skóry. Peptydy służą do przenoszenia składników aktywnych w głąb skóry. Mają właściwości energetyzujące, pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Są pomocne w walce z przebarwieniami, rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Wykonujemy następujące zabiegi Larens

Share your wedding moments with your guests

Zabieg ekstremalnie nawilżający

Dla skóry suchej, odwodnionej, która ma niedobór składników odżywczych. Jak również wystawionej na nadmierne działanie promieni słonecznych.

Zabieg liftingująco – nawilżający

To najlepszy zabieg dla osób których skóra pozbawiona jest jędrności, jest wiotka, z pierwszymi zmarszczkami mimicznymi. Jak również wymaga nawilżenia i dostarczenia składników odżywczych.

Zabieg wyciszający

Idealny do cery wrażliwej oraz z trądzikiem różowatym. Wymagająca specjalistycznej opieki odżywczo-nawilżającej. Jak również wystawiona nadmiernie na słońce,

Zabiegi na twarz

Preparaty z linii Larens Professional

Zawierają kilkaset aktywnych biologicznie, naturalnych peptydów kolagenu rybiego pozyskiwanych z wyselekcjonowanych gatunków ryb słodkowodnych. To w znacznej ilości krótkie łańcuchy białek, od 7 do 29 aminokwasów, pochodzące główniez trzech grup białek: dekoryn, lumikan i histonów.Wyróżniają się wieloaspektowym dobroczynnym oddziaływaniem na skórę. Odpowiadają między innymi za regulację procesów komórkowych oraz komunikację międzykomórkową, przenoszenie składników aktywnych
w głąb skóry, co wywiera istotny wpływ na funkcjonowanie skóry.  Peptydy kolagenu rybiego mają intensywne działanie przeciwstarzeniowe.

Dzięki silnym właściwościom energetyzującym pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Są pomocne w walce z przebarwieniami –rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry. Efektem ich zastosowania w kosmetyce
jest sprężysta skóra, wypełnione bruzdy i nierówności, złagodzone podrażnienia. Peptydy stosuje się także w terapii chorób dermatologicznych, wykorzystując takie ich właściwości, jak stymulowanie syntezy białek skóry.

 • skóra pozbawiona jdrności
 • skóra wiotka
 • skóra z niedoborami składników odżywczych
 • skóra posiadająca zmarszczki mimiczne i statyczne nieadekwatne do wieku
 • skóra wystawiona na nadmierne działanie promieni słonecznych
 • skóra odwodniona
 • skóra sucha
 • natychmiastowe uczucie liftingu
 • efekt odmłodzenia
 • uzupełnienie substancji czynnych
 • zrównoważony poziom nawilżenia skóry
 • pobudzenie produkcji kolagenu w organizmie
 • uczulenie na białko rybie

TOKSYNA BOTULINOWA

Bezpieczna i skutecznością metoda odmładzania

Zabieg toksyną botulinową jest równie skuteczny dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową jest już powszechnie znaną i bardzo skuteczną metodą., występującą w medycynie estetycznej.