Dla Twarzy

Ellipse Nordlys IPL

To urządzenie wykorzystujące światło i laser przeznaczone do usuwania niedoskonałości skóry takich jak: oznaki starzenia, przebarwienia, rumień, rozszerzone naczynka i trądzik oraz usuwania owłosienia.

W urządzeniu wykorzystana została technologia selektywnego pasma zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo i komfort dla pacjenta. Urządzenie emituje impulsy trwające poniżej milisekundy przez co doskonale sprawdza się w redukcji nawet najcieńszych naczyń krwionośnych, rumienia oraz trądziku różowatego

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Przebieg zabiegu

Konsultacja z kosmetologiem i dobranie odpowiedniego zabiegu do wskazań, wykluczenie przeciwwskazań. Wykonanie zabiegu specjalną głowicą dostosowaną do niedoskonałości skóry. Po zabiegu nawilżenie obszaru zabiegowe kremem regenerującym.

W przypadku usuwania przebarwień i fotoodmładzania przez kilka dni po zabiegu skóra może się wybarwić i sprawiać wrażenie ,,przybrudzonej”. Pierwsze widoczne efekty to wygładzenie i odświeżenie wyglądu.

W przypadku usuwania naczynek i rumienia, skóra po zabiegu może być podrażniona, jednak po kilku dnia odczuwa się efekt wyciszenia skóry.

Po zabiegu może pojawić się zaczernienie i obrzęk. Miesiąc po zabiegu zabronione jest opalanie (słońce, solarium, produkty samoopalające). Wskazane codzienne stosowanie kremów z filtrem 50SPF. Do tygodnia po zabiegu należy ograniczyć wysiłek fizyczny, korzystania z sauny i basenu, stosowania kosmetyków perfumowanych oraz kosmetyków z podrażniającymi składnikami aktywnymi (kwasy, witamina C).

Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jednak w zależności do stopnia zaawansowania problemu serię zabiegów dobiera się indywidualnie.

zabieg na twarz

Ellipse Nordlys IPL

Nordlys by Ellipse to przełomowy produkt, który wykorzystuje światło i laser, by zaoferować spektakularne efekty!

Doskonale sprawdza się w leczeniu rumienia, naczynek na twarzy, trądziku różowatego, plam pigmentacyjnych, ale też jest odpowiednim narzędziem do fotoodmładzania skóry.