RosaMed Clinic

Polecają Nas

2L5A4766-Edit

,,Lubię pracować z kobietami. Lubię bywać w miejscach, które tworzą fajne kobiety!

Cieszę się, że kilka lat temu spotkałam kobietę, która swoją dobrą energią potrafi zarazić nawet najbardziej zachmurzonego człowieka 🙂 Dziękuję Ela!

Uczy mnie, że dbanie o siebie to zdrowy egoizm, którego powinnam się nauczyć i regularnie sprawia, że czuję się ,,w swojej skórze" młodziej i lepiej niż kilka lat temu. Czasu nie cofnę, nie chciałabym nawet. Jest dobrze jak jest. Nastolatką już nie będę, ale z dojrzałością w tym wydaniu walczyć nie będę"

Agnieszka

2L5A4000-Edit

,,Rosa Med to moja absolutnie ulubiona klinika medycyny estetycznej, gdzie wspaniałe kobietki dbają o mój wygląd twarzy, ciała jak i duszy 😇
Wychodząc od nich zawsze czuje się mega zrelaksowana i pełna pozytywnej energii 💜 Cudowne, efektywne zabiegi oraz wspaniała atmosfera. Naprawdę polecam z całego serca ❤️"

Eni

2L5A6526-Edit
2L5A7535-Edit
„Uwielbiam! Poprawia nastrój, samopoczucie i daje realne wyniki.”
„Zaskakującym jest, że technologia wykorzystywana w urządzeniach do medycyny estetycznej rozwija się na równi z dziedziną teleinformatyczną czy motoryzacyjną. Z roku na rok urządzenia swoim wyglądem dorównują najlepszym trendom mody, a użyte w nich rozwiązania wyprzedzają oczekiwania. Dla mnie super, szczególnie efekty”.
Polecam personel i zabiegi w RClinic ♥️

Ela

2L5A7363-Edit

,,RosaMed Clinic to miejsce, które wyróżnia się profesjonalizmem, eksperckością i dużą wiedzą na temat pielęgnacji, dbania o urodę i jakość skóry.

Jestem klientką od samego początku i każda wizyta w tym miejscu to czysta przyjemność, relaks i poczucie bezpieczeństwa. Nie, nie martwię się czy dany zabieg zarekomendowany nie będzie odpowiedni dla mnie, bo mam pełne zaufanie i nigdy się nie zawiodłam. Medycyna estetyczna to jakość, to temat, który nieustannie wywołuje dużo kontrowersji, ale dzięki Eli, Lidii i Marcie korzystam z potencjału tej dziedziny i czuję się świetnie we własnej skórze.

Właścicielki kliniki i cała kadra to moje anioły. Wspaniałe kobiety, dobrzy fachowcy i okazujące dużo ciepła i serdeczności. Zawsze jestem zaopiekowania,  wysłuchana i zrozumiana. Uwielbiam przychodzić do kliniki bo wychodzę zawsze ze skrzydłami otwartymi bardzo szeroko. Wspaniała energia i - co uwielbiam bardzo - dużo wspaniałych rad jak mam pielęgnować swoją urodę oraz pełen relaks i wypoczynek.

Uwielbiam to miejsce i kocham kadrę"

Ania

2L5A9908-Edit

,,Przyszedł taki moment, gdy patrząc w lustro stwierdziłam, że czas nie stoi w miejscu i to mnie, niestety, też dotyczy. I tak, zupełnym przypadkiem, trafiłam do RosaMed Clinic, i … już zostałam.

Spotkałam tu serdeczne i profesjonalne osoby, które potrafiły stworzyć fantastyczną atmosferę tego miejsca. Spędzony czas w tej klinice nigdy nie jest czasem straconym, zawsze działa kojąco i na ciało i na duszę. Na początku zachwyciło mnie wnętrze, które mogło sugerować wysokie standardy i takież ceny, ale tak nie jest. Owszem, sugerowane standardy są zachowane, ale każdy tu znajdzie propozycje dopasowane do swoich możliwości, a nawet więcej. Zostałam dowartościowana, otoczona opieką, czuję się tu bezpiecznie i wyjątkowo, czuję się jak w domu.

Pokochałam to miejsce i ludzi. Z serca polecam RosaMed Clinic  osobom, które oczekują czegoś więcej niż standardowej, pozbawionej empatii usługi."

Kasia

2L5A1061-Edit

,,Dlaczego RosaMed Clinic?

Bo miejsce to niezwykłe: profesjonalne, klimatyczne, serdeczne.

Bo mogę tu nie tylko ,,zatrzymać czas", ale także naprawić ciało i uleczyć duszę.

Doprawdy, miejsce jest to niezwykłe"

Aneta

2L5A8875-Edit

,,Gdy po raz pierwszy zjawiłam się w RosaMed Clinic, od razu zwróciłam uwagę na przepiękne wnętrza, w których ona się mieści: jasne, gustowne, klimatyczne. Uwielbiam takie przestrzenie. Oczywiście nie tylko z tego powodu tu bywam. Już od progu wita mnie uśmiechnięty personel, a pyszna kawa od razu poprawia samopoczucie. Ten optymistyczny nastrój podnosi się o kolejne 100% gdy po zwyczajowym „ nie wiem co mi potrzeba  i oddaję się w wasze ręce”, Ela zawsze dobierze odpowiedni zabieg dedykowany do moich aktualnych potrzeb. Od tej pory staram się regularnie bywać w klinice i widzę, że nie tylko wyglądam coraz młodziej :), ale i mój optymizm życiowy bardzo na tym zyskał.  Ela  uświadomiła mi także, że należy po prostu w odpowiednim momencie, powoli i drobnymi kroczkami zacząć bardziej dbać o siebie, a długo będzie super. Że medycyna estetyczna to niekoniecznie tylko inwazyjne zabiegi, które i tak kiedyś zaproponuje nam nieubłagany czas, ale jeszcze nie teraz!

Z całego serducha polecam RosaMed Clinic i wszystkie cudne dziewczyny, które tam pracują i tworzą ciepłą, fantastyczną atmosferę, że aż wychodzić się od nich nie chce. "

Małgosia