RosaMed Clinic

Polecają Nas

2L5A4766-Edit

,,Lubię pracować z kobietami. Lubię bywać w miejscach, które tworzą fajne kobiety!

Cieszę się, że kilka lat temu spotkałam kobietę, która swoją dobrą energią potrafi zarazić nawet najbardziej zachmurzonego człowieka 🙂 Dziękuję Ela!

Uczy mnie, że dbanie o siebie to zdrowy egoizm, którego powinnam się nauczyć i regularnie sprawia, że czuję się ,,w swojej skórze" młodziej i lepiej niż kilka lat temu. Czasu nie cofnę, nie chciałabym nawet. Jest dobrze jak jest. Nastolatką już nie będę, ale z dojrzałością w tym wydaniu walczyć nie będę"

Agnieszka

2L5A4000-Edit

,,Rosa Med to moja absolutnie ulubiona klinika medycyny estetycznej, gdzie wspaniałe kobietki dbają o mój wygląd twarzy, ciała jak i duszy 😇
Wychodząc od nich zawsze czuje się mega zrelaksowana i pełna pozytywnej energii 💜 Cudowne, efektywne zabiegi oraz wspaniała atmosfera. Naprawdę polecam z całego serca ❤️"

Eni

2L5A6526-Edit
2L5A7535-Edit
„Uwielbiam! Poprawia nastrój, samopoczucie i daje realne wyniki.”
„Zaskakującym jest, że technologia wykorzystywana w urządzeniach do medycyny estetycznej rozwija się na równi z dziedziną teleinformatyczną czy motoryzacyjną. Z roku na rok urządzenia swoim wyglądem dorównują najlepszym trendom mody, a użyte w nich rozwiązania wyprzedzają oczekiwania. Dla mnie super, szczególnie efekty”.
Polecam personel i zabiegi w RClinic ♥️

Ela

2L5A7363-Edit
2L5A9908-Edit
2L5A1061-Edit

,,Dlaczego RosaMed Clinic?

Bo miejsce to niezwykłe: profesjonalne, klimatyczne, serdeczne.

Bo mogę tu nie tylko ,,zatrzymać czas", ale także naprawić ciało i uleczyć duszę.

Doprawdy, miejsce jest to niezwykłe"

Aneta

2L5A8875-Edit