Nici liftingujące

To rewolucyjna technologia pozwalająca na uzyskanie bezoperacyjnego liftingu twarzy i przywrócenia młodzieńczego napięcia i gęstości skóry.

Dla maksymalnego efektu liftingu stosujemy nici wzbogacone o mikrohaczyki na całej długości włókna, dzięki czemu jeszcze lepiej wspierają i liftingują skórę w porównaniu do tradycyjnych nici.

Nici liftingujące z haczykami

To odpowiedź na potrzeby tych pacjentów, którym zależy na maksymalnych rezultatach. Efektem zabiegu jest wyraźny V-lifting twarzy, likwidacja opadających tkanek i wymodelowanie owalu twarzy.

Zabieg nie tylko liftinguje skórę, ale też w spektakularnie poprawia jej jakość i gęstość dzięki pobudzeniu produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. To niezbędne dla pięknej i jędrnej skóry trio podstawowych budulców skóry przynosi efekty, które niejednokrotnie spektakularnie przekraczają najśmielsze oczekiwania.

Zabieg wszczepienia nici

Jest szybki i bezbolesny, a materiał, z którego są one wykonane – polidioksanon – ulega naturalnemu rozpuszczeniu się w organizmie. Proces ten trwa zwykle 2 lata i przez ten okres utrzymują się rezultaty zabiegu, a same nici pozostają przez cały czas zupełnie niewyczuwalne. Należy też jednak wskazać, że nawet po tym okresie czasu twarz wygląda dużo młodziej ze względu na zintensyfikowanie naturalnych procesów odnowy skóry przez nici.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Nici liftingujące

Rewolucyjna technologia

Pozwalająca na uzyskanie bezoperacyjnego liftingu twarzy i przywrócenia młodzieńczego napięcia i gęstości skóry.

Rezultaty zabiegu z wykorzystaniem nici liftingujących mogą śmiało konkurować z profesjonalnym, operacyjnym liftingiem twarzy.