Dla Twarzy

Wypełnianie blizn kwasem hialuronowym

Wypełnianie blizn kwasem hialuronowym pozwala na szybkie usunięcie nieestetycznych wklęsłości w skórze, jakie często pozostawia po sobie ostra postać trądziku lub ospa wietrzna. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze, co sprawia, że jest on bezpieczny i doskonale tolerowany przez organizm.

 

Masz Pytania? Zadzwoń, napisz chętnie na nie odpowiemy!

Dużą zaletą zabiegu jest jego błyskawiczny efekt – dzięki ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym jesteśmy w stanie wypełnić nawet głębokie blizny już podczas jednej wizyty. Efekt utrzymuje się do dwóch lat, lecz nawet po jego ustąpieniu skóra w obszarze zabiegowym jest w lepszej kondycji niż przed zabiegiem wypełniania. Dzieje się tak ponieważ kwas hialuronowy pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry i wytwarzanie nowego kolagenu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Dla twarzy

Wypełnianie blizn kwasem hialuronowym

Oprócz zabiegu wypełniania blizn kwasem hialuronowym doskonałe efekty w redukcji blizn przynoszą także dostępne w naszej klinice zabiegi laserowe i peelingi chemiczne.