Zabieg na twarz

pHformuła RESURFACING

Resurfacing pHformula to zabieg, który w zależności od zastosowanego preparatu sprawi, że Twoja skóra odzyska wewnętrzny blask lub wyrówna się jej koloryt. Zabieg pHformula A.G.E jest dla Ciebie jeśli masz skórę pozbawioną blasku, poszarzałą ze zmarszczkami mimicznymi. Resurfacing pHformula wykonujemy przy użyciu kosmeceutyków farmaceutycznych, które mają nie tylko właściwości pielęgnacyjne, ale również lecznicze.

RESURFACING to całokształt przemina zachodzących w powierzchniowych i głębokich warstwach skóry, mające na celu pobudzenie odnowy komórkowej, stymulację naprawy i regeneracji skóry oraz jej przebudowę. W efekcie dochodzi do przywrócenia prawidłowych funkcji skóry, redukcji niedoskonałości i oznak starzenia oraz wyraźne odmłodzenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Nowatorskie zabiegi pHformuła RESURFACING w RosaMed Clinic

Share your wedding moments with your guests

pHformuła RESURFACING A.G.E.

Intensywny zabieg przeciwstarzeniowy o natychmiastowym działaniu napinającym i wygładzającym skórę.

pHformuła RESURFACING A.C.

A.C. SOLUTION – Zabieg przeciwtrądzikowy, oczyszczający, regulujący pracę gruczołów łojowych.

pHformuła RESURFACING C.R.COMPLEX

Zabieg dla skóry wrażliwej, atopowej, z trądzikiem różowatym

Zabieg na twarz

pHformuła RESURFACING

Nowatorskie zabiegi z wykorzystaniem kwasów medycznych. Po raz pierwszy wykorzystany w nowej formulacji, którą jest resurfacing.

 Zabieg dostarcza zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych, bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach.