Kosmetologia

Zabiegi z zakresu kosmetologii pomogą zadbać o dobrą kondycję i wygląd twojej skóry.

W naszej ofercie posiadamy zabiegi dedykowane zarówno na twarz jak i ciało.

Znajdziesz różne sposoby na złuszczanie martwego naskórka. Zabiegi takie jak peeling kawitacyjny uzupełniony o sonoforezę, mikrodermabrazja z laserem biostymulacyjnym oraz peelingi chemiczne to doskonały sposób na oczyszczenie i wygładzenie skóry.

Z myślą o klientkach posiadamy też wiele opcji ujędrniania skóry twarzy. Zabiegi bezinwazyjne takie jak PQ AGE, PERFECTIO X, czy ujędrniający zabieg kwasami pHformuła A.G.E. to niezwykle popularne zabiegi u nas w klinice.

Nie można zapomnieć o zabiegach takich jak manicure, pedicure czy lifting i botoks rzęs, henna oraz regulacja brwi.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Nasza oferta obejmuje

Zabiegi  zarówno na twarz jak i ciało, aby móc sprostać waszym wymaganiom

Na twarz

Oferujemy również zabiegi laserowe wskazane dla osób borykających się z trądzikiem, oznakami starzenia, przebarwieniami oraz nadmiernym owłosieniem.

Na Ciało

Wykonujemy również zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i cellulit. Zabiegi fali uderzeniowej i bańki chińskiej widocznie zmniejszają cellulit, a zabiegi masażu endermologicznego – Icoone, fali radiowej oraz karboksyterapii ujędrnią skórę ciała i wymodelują sylwetkę.

Nasza oferta

Kosmetologia

Dedykowane zabiegi  zarówno na twarz jak i ciało

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów kosmetologicznych jak również skorzystania z darmowej konsultacji podczas której specjalista dobierze i omówi dedykowane dla Twojej skóry zabiegi.