Dla Twarzy

Perfectio X – Laser z Podczerwienią

Innowacyjne urządzenie medyczne, wykorzystujące technologię światła LED, podczerwieni i terapii cieplnej.

Perfectio X to urządzenie wyposażone w rewolucyjną głowicę opatentowaną przez NASA. Emituje ono najdłuższą kombinację fal czerwieni i podczerwieni do 900nm, wpływające na biostymulację skóry.

Zastosowanie szklanej głowicy, zapewnia optymalną ekspozycję na światło. Skumulowane działanie, terapii cieplnej do 42°C w połączeniu z najdłuższymi falami świetlnymi, penetruje przez wszystkie warstwy skóry, przynosząc spektakularne efekty lecznicze.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Perfectio X

Zabiegi Perfectio przynoszą o 40% lepsze i długotrwałe efekty w porównaniu do innych urządzeń dostępnych na rynku. Wodoodporna głowica umożliwia stosowanie masek, kremów i preparatów medycznych, pozwalając im wniknąć głębiej do skóry i podnosząc ich efektywność.

Opis Zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od demakijażu oraz stonizowania skóry. Następnie na skórę nakłada zostaje indywidualnie dobrana ampułka lub serum ze składnikami aktywnymi. Po wmasowaniu kosmetyku w skórę dochodzi do rozpoczęcia właściwego zabiegu: opracowywania skóry głowicą emitującą falę czerwoną i podczerwień podgrzewającą skórę do 42st. C mającą na celu:

Zabiegi  Perfectio X można wykonywać 1-3 razy w tygodniu przez  3-4 tygodnie. Najlepsze efekty widoczne są po około miesiącu od zakończonej serii zabiegowej.

DLa Twarzy

Perfectio X

to urządzenie wyposażone w rewolucyjną głowicę opatentowaną przez NASA. Emituje ono najdłuższą kombinację fal czerwieni i podczerwieni do 900nm, wpływające na biostymulację skóry.