Zabieg na Twarz i Ciało
Mikrodermabrazja z laserem biostymulacyjnym
To zabieg pozwalający na pozbycie się martwego naskórka i dokładne oczyszczenie oraz wygładzenie skóry. Sprawia to, że skóra staje się bardziej promienna, a zmarszczki, blizny i przebarwienia zostają zminimalizowane. Dużą zaletą zabiegu jest też regulacja wydzielania sebum oraz możliwość precyzyjnej kontroli poziomu ścierania naskórka, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i doskonałe rezultaty.
Zabieg stymuluje mikrokrążenie skóry oraz zwiększa wchłanianie przez nią składników aktywnych z kosmetyków. W wyniku mechanicznej stymulacji naskórka strumieniem cząsteczek tlenku glinu, uzyskujemy także pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, czyli zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny.
Podczas zabiegu na skórę oddziałuje także laser diodowy emitujący podczerwień
Który pobudza procesy energetyczne w komórkach skóry. Ponadto światło lasera biostymulacyjnego poprawia odżywienie skóry i zdecydowanie przyspiesza jej odnowę poprzez zwiększenie produkcji nowych komórek naskórka. Rezultatem jest silna regeneracja skóry, niemożliwa do osiągnięcia w wyniku zabiegu tradycyjnej mikrodermabrazji.
Wskazania
Mikrodermabrazja laserowa polecana jest zarówno osobom walczącym z oznakami upływu czasu, jak i tym, które chcą zredukować zaskórniki, rozszerzone pory, zmiany trądzikowe i inne uciążliwe problemy skórne. Mikrodermabrazja z laserem biostymulacyjnym nadaje się jednak nie tylko do cery dojrzałej i tłustej, ale też świetnie sprawdza się nawet w przypadku cery wrażliwej. Ten bezbolesny zabieg polecamy także jako element kompleksowej strategii anti-aging oraz jako jedną z metod redukcji cellulitu i rozstępów.
Przebieg zabiegu
Zabieg jest zupełnie bezbolesny i trwa jedynie około 45 minut. Po odpowiednim przygotowaniu skóry przystępujemy do pracy głowicą urządzenia. Moc działania urządzenia jest dostosowywana do obszaru zabiegowego, dlatego też nie ma obaw o nadmierne starcie naskórka w delikatnych okolicach oczu.
Przeciwwskazania
- Zakażenia bakteryjne, wirusowe lub grzybicze skóry
- Trądzik różowaty, krostkowy i ropny
- Nowotwór skóry
- Uszkodzenia skóry
- Stany zapalne skóry
- Bliznowce, łuszczyca
- Terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem (zabieg można przeprowadzić dopiero po 3 miesiącach od jej zakończenia)
- Zabiegi chirurgiczne w obrębie strefy zabiegowej
- Stosowanie leków przeciwzakrzepowych