Zabieg na Twarz i Ciało

Mikrodermabrazja z laserem biostymulacyjnym

To zabieg pozwalający na pozbycie się martwego naskórka i dokładne oczyszczenie oraz wygładzenie skóry. Sprawia to, że skóra staje się bardziej promienna, a zmarszczki, blizny i przebarwienia zostają zminimalizowane. Dużą zaletą zabiegu jest też regulacja wydzielania sebum oraz możliwość precyzyjnej kontroli poziomu ścierania naskórka, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i doskonałe rezultaty.

Zabieg stymuluje mikrokrążenie skóry oraz zwiększa wchłanianie przez nią składników aktywnych z kosmetyków. W wyniku mechanicznej stymulacji naskórka strumieniem cząsteczek tlenku glinu, uzyskujemy także pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, czyli zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Zabieg na twarz i ciało

Podczas zabiegu na skórę oddziałuje także laser diodowy emitujący podczerwień

Który pobudza procesy energetyczne w komórkach skóry. Ponadto światło lasera biostymulacyjnego poprawia odżywienie skóry i zdecydowanie przyspiesza jej odnowę poprzez zwiększenie produkcji nowych komórek naskórka. Rezultatem jest silna regeneracja skóry, niemożliwa do osiągnięcia w wyniku zabiegu tradycyjnej mikrodermabrazji.

Wskazania

Mikrodermabrazja laserowa polecana jest zarówno osobom walczącym z oznakami upływu czasu, jak i tym, które chcą zredukować zaskórniki, rozszerzone pory, zmiany trądzikowe i inne uciążliwe problemy skórne. Mikrodermabrazja z laserem biostymulacyjnym nadaje się jednak nie tylko do cery dojrzałej i tłustej, ale też świetnie sprawdza się nawet w przypadku cery wrażliwej. Ten bezbolesny zabieg polecamy także jako element kompleksowej strategii anti-aging oraz jako jedną z metod redukcji cellulitu i rozstępów.

Efekty

Pierwsze efekty pojawiają się natychmiast, a poprawa skóry następuje wraz z każdym kolejnym zabiegiem. W zależności od problemu, typu skóry i oczekiwań pacjenta, przeprowadzamy od 2 do 10 zabiegów w odstępach od tygodnia do 4 tygodni.

Przebieg zabiegu

Zabieg jest zupełnie bezbolesny i trwa jedynie około 45 minut. Po odpowiednim przygotowaniu skóry przystępujemy do pracy głowicą urządzenia. Moc działania urządzenia jest dostosowywana do obszaru zabiegowego, dlatego też nie ma obaw o nadmierne starcie naskórka w delikatnych okolicach oczu.

Możliwe działania niepożądane

Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, a naskórek może się łuszczyć. Objawy te jednak szybko ustępują.

Przeciwwskazania

  • Zakażenia bakteryjne, wirusowe lub grzybicze skóry
  • Trądzik różowaty, krostkowy i ropny
  • Nowotwór skóry
  • Uszkodzenia skóry
  • Stany zapalne skóry
  • Bliznowce, łuszczyca
  • Terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem (zabieg można przeprowadzić dopiero po 3 miesiącach od jej zakończenia)
  • Zabiegi chirurgiczne w obrębie strefy zabiegowej
  • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych

Zapoznaj się z naszą ofertą

Zabiegi na Twarz i ciało

Mikrodermabrazja z laserem biostymulacyjnym

to zabieg pozwalający na pozbycie się martwego naskórka i dokładne oczyszczenie oraz wygładzenie skóry. Sprawia to, że skóra staje się bardziej promienna, a zmarszczki, blizny i przebarwienia zostają zminimalizowane.