Ujędrniające nici PDO

Ujędrniające nici PDO to syntetyczne i w pełni wchłanialne włókna, które wszczepione w skórę właściwą pozwalają na wygładzenie drobnych zmarszczek oraz na zagęszczenie i poprawę struktury skóry poprzez zwiększenie wytwarzania się nowego kolagenu oraz elastyny i stymulację komórek do odnowy.

Cera staje się bardziej napięta i świetlista, a owal twarzy poprawia się, dając zauważalny lecz naturalny efekt ujędrnienia i delikatnej korekty jej owalu. Zabieg implantacji nici PDO doskonale sprawdza się w wyraźnej redukcji lub usunięciu zmarszczek.

Zabieg z wykorzystaniem nici PDO dedykowany jest Pacjentom po 30 roku życia. Spełni oczekiwania osób poszukujących rozwiązania rewitalizującego i wyraźnie odmładzającego skórę. Nici ujędrniające wszczepiane są za pomocą cieniutkich igieł, dzięki czemu zabieg nie pozostawia śladów. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, co redukuje dyskomfort do minimum. Efekty zabiegu utrzymują się ok. 2 lata, a nawet po tym czasie cera jest w dużo lepszym stanie m.in. dzięki powstaniu mikrozwłóknień w miejscu implantacji nici, które naturalnie podtrzymują skórę. Po tym czasie zabieg można powtórzyć.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Ujędrniające nici PDO

Syntetyczne i w pełni wchłanialne włókna

Wszczepione w skórę właściwą pozwalają na wygładzenie drobnych zmarszczek oraz na zagęszczenie i poprawę struktury skóry poprzez zwiększenie wytwarzania się nowego kolagenu oraz elastyny i stymulację komórek do odnowy.