Mezoterapia igłowa okolic oka

To jeden z klasyków pośród zabiegów medycyny estetycznej, który daje możliwość dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji. Pozwala na usunięcie takich niedoskonałości jak: zmarszczki pod oczami, cieni i opuchlizny.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Preparaty stosowane w
RosaMed Clinic

W Naszej klinice medycyny estetycznej stawiamy na jakość produktów na jakich wykonujemy nasze zabiegi, dzięki czemu możesz mieć pewność, iż nasze usługi jak i preparaty są najwyższej jakości. Zapoznaj się z naszymi preparatami, w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Również możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji u naszej specjalistki – Eli Gozdeckiej.

Kompleksowa linia poprawiająca kondycję skóry wokół oczu. Zapewnia odmłodzenie wyglądu, dzięki wielokierunkowej, natychmiastowej i długotrwałej regeneracji.

SKŁAD: kompleks aminokwasów: glicyny i proliny, które pobudzają naturalny przyrost komórek i aktywują procesy naprawcze w skórze. Kwas liponowy neutralizuje wolne rodniki oraz zwiększa skuteczność działania glutationu, podnosząc jego poziom w komórce. Uzupełnienie tego składnika jest kluczowe w pielęgnacji starzejącej się skóry ponieważ pełni on wiele istotnych funkcji. Zmniejsza zmarszczki, poprawia teksturę skóry, zwiększa jej elastyczność, pogrubia ją i napina oraz rozświetla. Mannitol w synergii z kwasem hialuronowym chronią skórę przed utratą wody optymalizując poziom nawilżenia.

  • Alergia na składniki preparatu
  • Cukrzyca
  • Stany zapalne skóry
  • Ciąża i okres karmienia
  • Skóra źle tolerująca iniekcje (wyjątkowo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców),
  • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
  • Choroba nowotworowa
Aby osiągnąć najlepsze efekty zabieg Maeselle Shine Eyes Solution  rekomendowany jest w serii 4 zabiegi co 7-14 dni.

To preparat o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów, zawiera glicynę, L-prolinę i L-lizynę – substancje te stanowią aż 70% struktury kolagenu. Ich zawartość doskonale stymuluje fizjologiczną syntezę kolagenu oraz prawidłowe życiowe funkcje skóry. Produkt intensywnie nawilża i odżywia tkanki, nadając skórze elastyczność i jędrność.

Zabiegi z wykorzystaniem Jalupro intensywnie regenerują skórę, co jest pożądane, zwłaszcza po przebytych terapiach o charakterze inwazyjnym, gdy tkanki mają zwiększone zapotrzebowanie na substancje odżywcze, przyśpieszające regenerację.

To nowoczesna generacja stymulatorów tkankowych wykorzystywanych na okolicę oka.

W składzie preparatu znajdują się:

  • usieciowane polinukleotydy, 20 mg polinukleotydów w 1 strzykawce
  • niskocząsteczkowe peptydy
  • neuropeptydy

Taki skład pozwala na szybką poprawę kondycji skóry w okolicy oczu.

Preparat jest wyrobem medycznym pomagającym utrzymać MŁODY WYGLĄD, nawilżyć skórę i zredukować pojawiające się zmarszczki czy inne objawy jej starzenia się.

Zawarty w produkcie kolagen intensywnie nawilża dojrzałą skórę i redukuje pojawiające się zmarszczki oraz inne objawy starzenia się skóry (w tym fotostarzenia).

Preparat może być wstrzykiwany bezpośrednio w określone obszary skóry, aby mechanicznie remodelować tkanki i wygładzać zmarszczki.

Preparat został wzbogacony o dodatkowe składniki aktywne takie jak: kwas askorbinowy (witamina C), magnez, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), ryboflawinę (witamina B2), tiaminę (witamina B1).

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Klasyk pośród zabiegów medycyny estetycznej

Jest idealnym zabiegiem dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.  Dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji.