RosaMed Clinic

Została założona przez grupę przyjaciół, którzy uznali, że w życiu trzeba mieć marzenia i dążyć do spełniania ich.

Długoletnie doświadczenie medyczne pozwoliło im stworzyć miejsce, które wyróżnia się atmosferą i podejściem zaangażowanego, profesjonalnie przygotowanego, empatycznego personelu, nastawionego na skuteczną pomoc.

Klinika pragnie przekonać do siebie nie tylko kobiety, które doskonale znają swoje potrzeby, ale też panów, którzy w świadomy sposób podchodzą do upływającego czasu.

Hasłem przewodnim RosaMed Clinic jest, aby o zdrowie i piękno dbać w bezpieczny, skuteczny i sprawdzony sposób, pomagając sobie nie tylko technologicznymi nowościami sprzętowymi, ale także sprawczą mocą Matki Natury.

Nasi specjaliści

Elżbieta Gozdecka

Propagatorka uważnego, wartościowego życia, doradca w obszarze beauty, konsultantka psychobiologii. W swej pracy kieruje się wspieraniem innych w odnajdywaniu własnej drogi, sensu życia i szeroko rozumianego wewnętrznego i zewnętrznego piękna.

Posiada wykształcenie pielęgniarskie i kosmetologiczne. Ukończyła również Akademię Psychobiologii. W obszarze beauty stawia na łączone terapie dobrane do potrzeb skóry, wieku oraz stanu zdrowia.

Nasze wyróżnienia

Nasze wnętrza

Nasza galeria

Zapraszamy do naszej galerii