Zabiegi medycyny estetycznej w RosaMed Clinic Warszawa

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pozwolą Ci poczuć się dobrze w swojej skórze. Zadbaj o swoje piękno – proponujemy między innymi powiększanie ust kwasem hialuronowym, modelowanie nosa i policzków.

Dobrym sposobem na lifting tych okolic jest też radiofrekwencja mikroigłowa twarzy . To zabieg nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny, którego efekty utrzymują się nawet przez kilka lat. Warto dodać, że twarz to nie jedyne miejsce, gdzie można zastosować nasze urządzenie. Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy w innych partiach ciała pomoże przywrócić skórze gładkość, szczególnie kobietom borykającym się z tym problemem po ciąży.

Każdy lubi czuć się piękny, zadbany i zrelaksowany.
RosaMed Clinic to miejsce, w którym uświetnisz swój doskonały wygląd, zadbasz o samopoczucie i dogłębnie się zrelaksujesz, a efekty po zabiegach utrzymasz przez długi czas. Sprawdź jak wiele mamy Ci do zaoferowania!

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

W RosaMed Clinic wykonasz profesjonalne i bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej, oferujemy szeroki i różnorodny zakres usług. Między innymi takie jak wypełnianie ust, korekta owalu twarzy bądź wykorzystanie toksyny botulinowej. W jej zakresie leżą również zabiegi z zakresu usuwania tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów i blizn, leczenia nadmiernej potliwości czy wypadania włosów.

Zabiegi

Dla kobiet i mężczyzn

Nasza oferta jest skierowana dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dbanie o siebie to nie tylko bycie pięknym! Dbanie o siebie, to przede wszystkim bycie zdrowym!

U nas znajdziesz bezpieczny i skuteczny świat medycyny antyaging. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zabiegi na twarz, takie jak wampirzy lifting, modelowanie twarzy z użyciem kwasu hialuronowego. Nasi specjaliści przeprowadzają również leczenie bruksizmu toksyną botulinową, która wstrzyknięta w odpowiednie miejsce sprawia, że zgrzytanie zębami ustaje już po tygodniu od zabiegu.

Medycyna estetyczna dba również o ciało. W RosaMed Clinic pomożemy Ci utracić zbędne kilogramy metodą Lipolizy iniekcyjnej, czy uporać się z rozstępami. W naszej ofercie znajdziesz szereg innych zabiegów na ciało.

Medycyna estetyczna

w RosaMed Clinic

Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. W naszej szerokiej ofercie zabiegów , każdy znajdzie coś dla siebie a nasi specjaliści doradzą jaki zabieg jest dla Ciebie.