Stymulatory tkankowe

To grupa preparatów służących do pobudzania wzrostu i działania tkanki łącznej, silnej regeneracji oraz produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. W swoim składzie zawierają substancje aktywne takie jak: kwas hialuronowy, polinukleotydy i aminokwasy. Mają silniejsze działanie niż koktajle do mezoterapii ale również nie wpływają na zmianę rysów twarzy tak jak zabiegi wolumetryczne.

Seria zabiegów z użyciem stymulatorów tkankowych pozwala zwiększyć jędrność  i sprężystość skóry oraz spłycić zmarszczki.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Stymulatory tkankowe stosowane w RosaMed Clinic

Stymulatory tkankowe różnią się od siebie rodzajem substancji aktywnych, mechanizmem działania, efektami oraz długością ich utrzymywania się, obszarami podania i techniką iniekcji. W zależności od potrzeb skóry oraz oczekiwanych efektów stymulatory tkankowe dobiera się indywidualnie do każdego pacjenta.

Stymulatory tkankowe

Regeneracji skóry

To preparaty służące do regeneracji skóry poprzez odbudowę kolagenu i elastyny. Zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych spowalniają proces starzenia się skóry, zachowując na dłużej młody wygląd skóry.