Fizjoterapia i masaż

Masaż ma pozytywny wpływ na kondycję i wygląd ciała. W naturalny sposób – usprawniając przepływ krwi i limfy – wzmacnia regenerację i dotlenienie tkanek. Działając na skórę, tkanki podskórne oraz mięśnie, zmniejsza ich napięcie, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry. Przyspiesza przemianę materii, dzięki temu redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Masaż jest idealną formą relaksu i odprężenia.

chwila relaksu

Dla kobiet i mężczyzn

Fizjoterapia i masaż

Ma pozytywny wpływ na kondycję i wygląd ciała. W naturalny sposób – usprawniając przepływ krwi i limfy – wzmacnia regenerację i dotlenienie tkanek. Działając na skórę, tkanki podskórne oraz mięśnie, zmniejsza ich napięcie, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry. Przyspiesza przemianę materii, dzięki temu redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Masaż jest idealną formą relaksu i odprężenia.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Fizjoterapia i masaż

Bezpieczna i skutecznością metoda redukcji stresu

Systematyczne poddawanie się zabiegom masażu powoduje rozluźnienie mięśni, przyspiesza krążenie krwi i limfy. Masaż poprawia również przemianę materii oraz usuwanie z organizmu zalegających toksyn. Powoduje lepsze odżywienie komórek i tkanek.