Mgr Elżbieta Gozdecka - kosmetolog, pielęgniarka, konsultant psychobiologii

Mgr Elżbieta Gozdecka

kosmetolog, pielęgniarka, konsultant psychobiologii

Elżbieta Gozdecka

Propagatorka uważnego, wartościowego życia, doradca w obszarze beauty, konsultantka psychobiologii. W swej pracy kieruje się wspieraniem innych w odnajdywaniu  własnej drogi, sensu życia i szeroko rozumianego wewnętrznego i zewnętrznego piękna.

Posiada wykształcenie pielęgniarskie i kosmetologiczne.

Ukończyła również  Akademię Psychobiologii.

W obszarze beauty stawia na łączone terapie dobrane do potrzeb skóry, wieku oraz stanu zdrowia.

Mgr Marta Wilkowska - kosmetolog

Mgr Marta Wilkowska

kosmetolog

Marta Wilkowska

Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia, specjalizacja kosmetologia bioestetyczna.

Posiada doświadczenie zdobyte w salonach i klinikach kosmetologicznych na terenie Warszawy.

Specjalizuje się głownie w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych w obrębie twarzy i ciała.

Autorka wpisów blogowych. 

Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Lek. dent. Justyna Nawrot - chirurg, blefaroplastyka powiek górnych i dolnych

Lek. dent. Justyna Nawrot

chirurg

Justyna Nawrot

Justyna Nawrot chirurg szczękowo-twarzowy. W zakresie naukowych zainteresowań lekarki pozostaje szeroko rozumiana chirurgia plastyczna twarzy. Specjalistka praktykuje najbezpieczniejsze metody leczenia, podchodząc do pacjenta w sposób kompleksowy. Fundamentem pracy lekarki jest postrzeganie twarzy pacjenta jako spójną całość, bez względu na wykonywany zabieg medycyny estetycznej. Pani doktor systematycznie powiększa swoje doświadczenie, uczestnicząc w licznych szkoleniach i spotkaniach branżowych.

Ukończone szkoły

Specjalistka w 2006 roku została absolwentką I Wydziału Lekarskiego kierunku lekarsko-dentystyczneg  Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na kierunku lekarsko – dentystycznym. Kolejnym etapem nauki była specjalizacja z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej, którą zdobyła w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach specjalizacji odbyła roczny staż w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie na Oddziale Nowotworów Głowy i Szyi. Obecnie współpracuje w Szpitalu w Dziekanowie Leśnym z Oddziałem Chirurgii Dziecięcej. Specjalistka pozostaje do dyspozycji pacjentów w klinice medycyny estetycznej RosaMed w Warszawie, gdzie wykorzystuje swoją wiedzą i doświadczenie, aby poprawiać wygląd i komfort życia pacjentów. 

W naszej klinice pracuje od 2024 roku i wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – blefaroplastykę powiek górnych i dolnych oraz usuwaniem guzków i guzów o charakterze łagodnym i złośliwym w obrębie skóry głowy i szyi.

Chcąc świadczyć najwyższej jakości usługi, specjalistka uczestniczy w licznych kursach oraz kongresach naukowych.

Dr n. med - Agata Ostaszewska - chirurg, blefgaroplastyka powiek górnych, medycyna estetyczna

Dr n.med. Agata Ostaszewska

chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Agata Ostaszewska

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na którym obecnie doktoryzuje się i prowadzi wykłady dla studentów.

Zawodowo związana jest ze Szpitalem Dzieciątka Jezus w Warszawie, gdzie pracuje jako asystent i rezydent w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Dr Agata Ostaszewska jest także członkinią Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego.

Dr Ostaszewska specjalizuje się nie tylko w chirurgii i transplantologii, z zakresu których prowadzi działalność naukową, ale też w medycynie estetycznej, która jest jej pasją – stale rozwija ją aktywnie uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z tej dziedziny.

W RosaMed Clinic wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz blefaroplastyki powiek górnych.

Zawsze kieruje się zasadą zdrowego rozsądku i złotego środka, dzięki czemu wykonywane przez nią zabiegi medycyny estetycznej doskonale podkreślają naturalne piękno, a zarazem pozwalają na skorygowanie wszelkich niedoskonałości i uniknięcie przerysowanego efektu.

Dr n.med., mgr Sylwia Stępniewska - fizjoterapeuta

Dr n.med. Sylwia Stępniewska

fizjoterapeuta, specjalista Medycyny i Rehabilitacji Sportowej

Sylwia Stępniewska

Jest absolwentką:

 • Wojskowej Akademii Medycznej im. gen. dyw.  B. Szareckiego w Łodzi, Wydział Fizjoterapii/Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – studia II stopnia
 • Uniwersytet  Medyczny w Białymstoku, Wydziału Lekarskiego – studia III stopnia
 • Terapeuta Manualny Metody Maitland
 • Terapeuta Muscle Ballance
 • Instruktor Rekreacji Ruchowej ze Specjalnością Narciarstwo Zjazdowe
 • Instruktor Nordic Walking
 • Wykładowca – Warszawski Uniwersytet Medyczny

Współpraca z zawodnikami Kadry Narodowej Badminton i Squash, współpraca z zawodnikami PSA (Professional Squash Association). 15 – letni staż pracy w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

 • Konsultacje fizjoterapeutyczne – diagnostyka różnicowa
 • Indywidualna praca z pacjentem z wykorzystaniem metod fizjoterapeutycznych (zespoły bólowe, ograniczenia ruchomości w stawach, stany po zabiegach operacyjnych, profilaktyka)

Mgr Maciej Żłobecki

fizjoterapeuta, dyplomowany technik masażysta

Maciej Żłobecki

 

 • Dyplomowany Technik Masażysta 
 • Wyższa Szkoła Rehabilitacji, Wydział Fizjoterapii  – studia I stopnia
 • Wyższa Szkoła Rehabilitacji, Wydział Fizjoterapii  – studia II stopnia

Od kilku lat pracuje w zawodzie fizjoterapeuty jednak jego prawdziwą pasją jest masaż. Zajmuje się wykonywaniem masaży leczniczych, relaksacyjnych oraz orientalnych. Chce pokazać, że masaż to nie tylko relaks i odprężenie ale również wynikające z niego długoterminowe korzyści dla zdrowia. Prawidłowo wykonany masaż to lekarstwo zarówno dla ciała i duszy.

W RosaMed Clinic zajmuje się wykonywaniem masaży: gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, pałeczkami bambusowymi czy miodem.

Lic. kosmetolog Paulina Wierzbicka

stylistka paznokci, kosmetolog - specjalizacja podologia

Paulina Wierzbicka

Licencjonowany kosmetolog, studentka II roku Kosmetologii II st. w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie specjalizacja – podologia. Ukończyła kursy z zakresu manicure i pedicure hybrydowego, przedłużania paznokci. Stylizacją paznokci zajmuje się od 6 lat.
Dorota Kamińska - stylistka rzęs

Dorota Kamińska

Stylistka rzęs

Dorota Kamińska

Przedłużaniem rzęs zajmuje się od 9 lat. Kocha upiększać kobiety a jak mówi perfekcyjnie wystylizowane rzęsy sprawiają, że czujemy się jeszcze piękniejsze! Delikatny czy intensywny look nie stanowią problemu. Lata doświadczenia i ukończenie wielu szkoleń pozwalają czuć się bezpiecznie w jej rękach.

Patrycja Nowak - refleksolog

Patrycja Nowak

refleksoterapeutka

Patrycja Nowak

Ukończyła Międzynarodową Akademię Refleksologii i Terapii Meridianowej w Warszawie, uzyskując w 2014 r. tytuł profesjonalnego refleksologa. Od tego czasu nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu refleksoterapii – poznała między innymi szczegóły refleksologii estetycznej twarzy, czyli tzw. japońskiego liftingu odmładzającego. Jest on jednym z wielu wykonywanych przez nią w naszej klinice zabiegów.

Jako prawdziwa pasjonatka refleksologii, Pani Patrycja Nowak może pochwalić się ukończeniem wielu kursów i szkoleń ściśle związanych z refleksoterapią i Tradycyjną Medycyną Chińską. Posiada szczegółowe kwalifikacje m.in. z dziedziny dietetyki w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej oraz z zakresu akupunktury ucha.

Teresa Wasilewska

Teresa Wasilewska

Teresa Wasilewska

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu – studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii Bioestetycznej. Liczne kursy i szkolenia uzupełniające. W  dalszym ciągu pogłębia wiedzę i doskonali się w terapiach manualnych i estetycznych. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających m.in. mezoterapii mikroigłowej, trychologii, peelingach chemicznych i depilacji laserowej oraz masażach twarzy. Tylko holistyczne podejście do Pacjenta pomaga uzyskać spektakularne efekty zabiegowe. Jest osobą pełną empatii i optymizmu.  Praca sprawia jej ogromną przyjemność, angażując się w nią całym sercem. Prywatnie spełniona kobieta i kochająca mama dorosłego syna. Poza kosmetologią interesuje się zbilansowanym żywieniem, sportem i zdrowym stylem życia oraz psychologią. Uwielbia piec ciasta.

Marina Marchevska

Linergistka, top-master w makijażu permanentnym

Marina Marchevskav

Jest dyplomowanym Top-Masterem, trenerem-technologiem z makijażu permanentnego. Pracuje w branży urody od 2017 roku. 

 • Certyfikowany trener makijażu permanentnego.
 • Aktywny mistrz i trener makijażu permanentnego we wszystkich trzech obszarach: brwi, usta, powieki – doświadczenie od 2017 roku.
 • Ponad 15 dyplomów i certyfikatów.
 • Ciągłe doskonalenie umiejętności u najlepszych mistrzów.
 • Specjalista dо usuwania niskiej jakości tatuażu removerem.

Kocha swoje zajęcie i nie zatrzymuję się na osiągniętym. Zawsze stosuje indywidualne podejście do każdego klienta. Lubi przemieniać i widzieć uśmiechy i radość na twarzach swoich klientek. Najważniejsze jest dla niej to aby nie zmienić wyglądu, ale podkreślić jego piękno i indywidualność. 

 

To miejsce czeka na Ciebie

Chesz dołączyć do naszego zespołu? wyślij swoje CV na adres: