Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to doskonała metoda walki z uporczywym, trudnym do pozbycia się tłuszczem. To zabieg, który pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej odpornych na dietę i ćwiczenia stref, takich jak np. okolice kolan i pach.

Lipoliza iniekcyjna gwarantuje spektakularne rezultaty i umożliwia szybką utratę kilku cm w obwodach, dlatego stanowi doskonałą metodę rzeźbienia sylwetki i pozbywania się tłuszczu z brzucha, ud i pośladków.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Działanie zabiegu

Zabieg polega na ostrzykiwaniu danej strefy ciała substancją powodującą kontrolowany stan zapalny tkanki tłuszczowej, w wyniku którego komórki tłuszczu rozpadają się i są naturalnie usuwane z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna

Szybka utrata kilku cm w obwodach

Lipoliza iniekcyjna to niezawodny sposób na skuteczne wyszczuplanie ciała zupełnie bez wysiłku.

Zabieg polega na ostrzykiwaniu danej strefy ciała substancją (fosfatydylocholina, deoksycholan sodu) powodującą kontrolowany stan zapalny tkanki tłuszczowej, w wyniku którego komórki tłuszczu rozpadają się i są naturalnie usuwane z organizmu.

Preparaty stosowane do lipolizy iniekcyjnej to Neobella lub Fosfatydylocholina 5%. Preparat dobierany jest indywidualnie.