Toksyna botulinowa na zmarszczki

Toksyna Botulinowa

Toksyna botulinowa, to inaczej mówiąc jad kiełbasiany. Wielu z nas znany jest on jako silnie trująca bakteria, bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Nie da się temu zaprzeczyć, jednak jest ona trująca wyłącznie wtedy, gdy nie mamy nad nią kontroli. Medycyna estetyczna podczas pracy nad skutecznością metod odmładzających dokonała odkrycia, które ujawniło właściwości jadu kiełbasianego pozwalające na wypełnianie zmarszczek. Dzięki wyizolowaniu i oczyszczeniu odpowiednich szczepów bakterii, uzyskiwana substancja jest możliwa do zastosowania.

Jej stężenie jest na tyle niskie, że nie zagraża zdrowiu pacjenta, a jednocześnie wystarczające, aby ostrzykiwane komórki zareagowały w pożądany sposób.

Toksyna botulinowa- wykorzystanie w medycynie

Jej działanie pomaga w leczeniu niektórych schorzeń takich, jak np. zez, nadmierna potliwość czy neurologiczne problemy z napięciem mięśni.

Toksyna botulinowa- wykorzystanie w medycynie estetycznej

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową jest już powszechnie znaną metodą. Botulina jest bowiem stosowana bezpiecznie, ale i skutecznie już od wielu lat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Zabieg toksyną botulinową

Dla kobiet i mężczyzn

W medycynie estetycznej

Jest równie skuteczny dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Obie te grupy także chętnie z niego korzystają. Choć wśród Panów botoks jest wciąż tematem mniej chętnie poruszanym, to na szczęście coraz więcej z nich przełamuje swoją krępację i zasięga konsultacji z zakresu medycyny estetycznej.

Wygładzanie zmarszczek

Toksyna Botulinowa

Jest już powszechnie znaną metodą. Botulina jest bowiem stosowana bezpiecznie, ale i skutecznie już od wielu lat. Jednak toksyna botulinowa stosowana w medycynie estetycznej to nie tylko przywracanie witalności skórze twarzy. Jej działanie pomaga także w leczeniu niektórych schorzeń takich, jak np. zez, nadmierna potliwość czy neurologiczne problemy z napięciem mięśni.

Toksyna botulinowa

Toksyny botulinowej używamy do

TOKSYNA BOTULINOWA

Bezpieczna i skutecznością metoda odmładzania

Zabieg toksyną botulinową jest równie skuteczny dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową jest już powszechnie znaną i bardzo skuteczną metodą., występującą w medycynie estetycznej.