RosaMed Clinic

Bezpieczne piękno

W ramach medycyny estetycznej oferujemy usuwanie przebarwień, leczenie bruksizmu oraz inne zabiegi upiększające i lecznicze

Zabiegi medycyny estetycznej w RosaMed Clinic Warszawa

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pozwolą Ci poczuć się dobrze w swojej skórze. Zadbaj o swoje piękno – proponujemy między innymi powiększanie ust kwasem hialuronowym, modelowanie nosa i policzków.

Dobrym sposobem na lifting tych okolic jest też radiofrekwencja mikroigłowa twarzy . To zabieg nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny, którego efekty utrzymują się nawet przez kilka lat. Warto dodać, że to nie jedyne miejsce, gdzie można zastosować nasze urządzenie. Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy pomoże przywrócić skórze gładkość, szczególnie kobietom borykającym się z tym problemem po ciąży.

 

Czy radzimy sobie z likwidacją cellulitu?

 

Oczywiście, że tak! Dzięki zabiegom takim jak peeling kwasami, efekty można zobaczyć często już po pierwszej wizycie.

Wykonujemy także usuwanie przebarwień, stosując nowoczesne, bezpieczne metody.

Zabieg, który wykorzystuje osocze bogatopłytkowe, to doskonały wybór dla osób ceniących sobie naturalne sposoby na odmładzanie skóry. Metoda ta, inaczej nazywana wampirzym liftingiem, pozwala na usunięcie blizn potrądzikowych oraz zmarszczek.

Nasi specjaliści przeprowadzają również leczenie bruksizmu toksyną botulinową. Botox wstrzyknięty w odpowiednie miejsce sprawia, że zgrzytanie zębami ustaje już po tygodniu od zabiegu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w naszym profesjonalnym, nowocześnie wyposażonym gabinecie w Warszawie.