Mezoterapia igłowa ciała

Mezoterapia igłowa ciała  to jeden z klasyków pośród zabiegów medycyny estetycznej, który daje możliwość dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji. Pozwala zredukować cellulit, wiotkość skóry oraz rozstępy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Preparaty stosowane w
RosaMed Clinic

W Naszej klinice medycyny estetycznej stawiamy, na jakość produktów na jakich wykonujemy nasze zabiegi. Dzięki czemu możesz mieć pewność iż nasze usługi jak i preparaty są najwyższej jakości. Zapoznaj się z naszymi preparatami, w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Również możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji u naszej Eli Gozdowskiej.

Mezoterapia redukująca cellulit – RRS® CELLUTRIX

Jest to zabieg polegający na wstrzykiwaniu preparatu redukującego cellulit, ujędrniającego  i wygładzającego skórę. W wyniku podania koktajlu dochodzi do zapobiegania miejscowego gromadzenia się tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu. Dodatkowo składniki preparatu nawilżają i ujędrniają skórę.

Koktajl RRS® CELLUTRIX składa się z 0,05 mg/ml HA kwasu hialuronowego+ 17,5 mg/ml koktajlu biostymulującego, dodatkowo w preparacie znajduje się: 8 aminokwasów, 2 lipotyki, 7 falwonoidów, 8 mikroelementów i wiele więcej.

Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym maścią znieczulającą. Następnie przy pomocą cieniej igły wprowadzony zostaje preparat w miejsce poddane terapii.

RRS® HA STRIMATRIX to produkt zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy oraz biorewitalizujący koktajl.

Preparat zawiera:

  • Czynnik wzrostu fibroblastów: + Sodium DNA
  • Aminokwasy: alanina, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy, glicyna, histydyna, hydroksyprolina, izoleucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tyrozyna.
  • Pierwiastki śladowe: Ca, Fe, K, Mg, Mn, Na,P, Sw, Si
  • Przeciwutleniacze: witamina E, witamina C, kwas chlorogenowy, kwas galusowy, kwercetyna, kwas Irbic, kempferol, kwas triferulic
  • Witaminy: wit. B12, wit. B9, wit. B3, wit. B5, wit. A, wit. E, wit. C
  • Kwasy tłuszczowe: kwas linolowy, kwas oleinowy
  • Koenzymy: NAD, NADP
  • Flawonoidy: kwercetyna, kempferol
  • Saponiny: azjatykozyd, madecassoside
  • Triterpeny : Asiatic acid, Madecassic acid

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Klasyk pośród zabiegów medycyny estetycznej

Jest idealnym zabiegiem dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.  Dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji.