Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym

Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym to jeden z zabiegów wolumetrii twarzy, który pozwala na odzyskanie młodzieńczego wyglądu i prawidłowej objętości tkanek.

Myśląc o procesach starzenia, najczęściej mamy na uwadze zmarszczki i bruzdy, jednak równie istotnym procesem zachodzącym wraz z upływającym czasem jest redukcja naturalnej podściółki tłuszczowej twarzy i “przesuwanie się” objętości owalu twarzy w dół. Jednym z obszarów, które są szczególnie narażone na te procesy jest strefa delikatnej skóry pod oczami.

Ubytki tkanki podskórnej i gęstości samej skóry w tym regionie nadają spojrzeniu przygaszony i postarzający wyraz. Na szczęście, medycyna estetyczna pozwala na odzyskanie młodzieńczego spojrzenia i objętości tkanek dzięki wypełnianiu doliny łez kwasem hialuronowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Kwas hialuronowy

To bezpieczna i naturalnie występująca w skórze substancja, stanowiącą wraz z kolagenem i elastyną jeden z fundamentalnych budulców skóry, odpowiedzialnych za jej gęstość, jędrność i młody wygląd. Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym przeprowadzona w okolicy oczu skutecznie usuwa także cienie pod oczami spowodowane przez powstanie doliny łez.

KWAS HIALURONOWY

Substancja ważna dla ludzkiego organizmu

Odpowiada za wiązanie wody. Choć wytwarzany jest naturalnie, to jego stężenie maleje wraz z wiekiem. Dlatego też, warto pomyśleć o uzupełnianiu kwasu hialuronowego.