Fizjoterapia i masaż

Masaż sportowy

Masaż dla sportowców to zabieg z którego regularnie korzystają profesjonaliści, ale staje się on również coraz bardziej popularny także wśród osób trenujących dla własnej przyjemności.

Masaż sportowy bazuje na technikach stosowanych w masażu klasycznym, ale jest on bardziej dynamiczny i ukierunkowany na potrzeby osób aktywnie uprawiających sport. Jest to jednak zabieg stworzony jako wsparcie aktywności fizycznej i nie powinno się traktować go jako jej substytut.

 

Masz Pytania? Zadzwoń, napisz chętnie na nie odpowiemy!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Fizjoterapia i masaż

Masaż sportowy

Masaż sportowy może być stosowany w celu rozgrzania i przygotowania mięśni do wysiłku, regeneracji ich po dużej aktywności, a także jako profilaktyka i wspomaganie terapii kontuzji. Jest on także wyjątkowo skuteczny przy minimalizowaniu zakwasów.

Zabieg pozwala na lepsze przygotowanie się do startu w zawodach oraz osiągnięcie lepszych wyników, dzięki czemu jest on stałym elementem programu treningowego najlepszych sportowców.