Fizjoterapia i masaż

Masaż miodem

Zabieg ten dzięki właściwościom leczniczym miodu, pozwala usunąć przez skórę nagromadzone w organizmie toksyny. Podczas masażu są one “wyciągane” z coraz to głębszych warstw, dzięki czemu otwierają się pory, dochodzi do oczyszczenia komórkowego oraz dotlenienia. Dodatkowo sam masaż powoduje poprawienia krążenia krwi i limfy, przez co dochodzi do rozluźnienia mięśni.

Można wykonać masaż całego ciała lub wybranych części, najczęściej jednak wybierane są plecy. Należy pamiętać, że mimo iż sam zabieg ma charakter relaksacyjny, to lepkość miodu może powodować ból podczas wykonywania technik. Szczególnie odczuwalne są pierwsze 3 masaże.

 

Masz Pytania? Zadzwoń, napisz chętnie na nie odpowiemy!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Fizjoterapia i masaż

Masaż miodem

Masaż miodem polecany jest osobom przemęczonym, zestresowanym, borykającym się z bólami mięśni, stawów jak i całego ciała. Warto skorzystać z niego również w celu zwalczania cellulitu czy oczyszczenia organizmu z toksyn.