RosaMed Clinic

KWAS HIALURONOWY

KWAS HIALURONOWY

kwas-hialuronowy-zabiegi-rosamed-clinic2

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Stanowi ją sól sodowa lub mówiąc inaczej - hialuronian sodu. Jego największe stężenie obecne jest w skórze, mazi stawowej oraz ciele szklistym oka. Kwas hialuronowy jest także jednym ze składników płynów ustrojowych oraz tkanki łącznej.

To substancja niezwykle ważna dla ludzkiego organizmu. Odpowiada za wiązanie wody. Choć wytwarzany jest naturalnie, to jego stężenie maleje wraz z wiekiem. Dlatego też, warto pomyśleć o uzupełnianiu kwasu hialuronowego.

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

Modelowanie nosa kwasem hialuronowym - korekcja nosa bez skalpela

MODELOWANIE NOSA

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

Dużą zaletą zabiegu jest jego błyskawiczny efekt – dzięki ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym jesteśmy w stanie wypełnić nawet głębokie blizny już podczas jednej wizyty.

WYPEŁNIANIE BLIZN

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

Modelowanie ust kwasem hialuronowym - wypełnianie kwasem hialuronowym

MODELOWANIE UST

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym to jeden z zabiegów wolumetrii twarzy, który pozwala na odzyskanie młodzieńczego wyglądu i prawidłowej objętości tkanek.

WYPEŁNIANIE DOLINY ŁEZ

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

Modelowanie policzków kwasem hialuronowym - wypełnianie kwasem hialuronowym

MODELOWANIE POLICZKÓW

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

WYPEŁNIANIE BRUZD

Pozostałe zabiegi medycyny estetycznej

Derma Roller

Derma Roller to jedna z metod mezoterapii, czyli dostarczania do skóry właściwej substancji odżywczych za pomocą mikronakłuwania naskórka. Tworzone za pomocą urządzenia mikrokanaliki nie tylko pozwalają na głębokie wprowadzenie substancji aktywnych do skóry, ale też stymulują naturalne procesy jej odnowy.

Szczegóły zabiegu lub Rezerwacja wizyty

Dermapen

Dermapen to innowacyjna metoda mezoterapii, pozwalającą na osiągnięcie zachwycających rezultatów w postaci odmłodzonej skóry, zredukowanych niedoskonałości (blizn, rozstępów i przebarwień) oraz spłyconych zmarszczek.

Szczegóły zabiegu lub Rezerwacja wizyty

Kwas hialuronowy

 • Mezoterapia
 • Wypełnianie
 • Modelowanie

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 to jedno z najbardziej skutecznych i wszechstronnych urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej. Pozwala ono na spektakularne cofnięcie objawów starzenia się skóry oraz na usuwanie różnego rodzaju blizn, rozstępów i innych niedoskonałości skóry.

 • Laserowa likwidacja rozstępów i blizn
 • Laserowe usuwanie zmian skórnych

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Leczenie trądziku

 • Trądzik wieku młodzieńczego
 • Trądzik wieku dojrzałego
 • Trądzik różowaty

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Leczenie wypadania włosów – Dr. Cyj Hair Filler

Mezoterapia skóry głowy Dr. Cyj Hair Filler to jedna z najskuteczniejszych terapii leczących wypadanie włosów i efekt aż 10 lat pracy naukowców. Pełny cykl leczenia to tylko 8 tygodni, podczas których Pacjent odbywa jedynie 4 zabiegi. Unikalny koktajl składników aktywnych pobudzających wzrost włosów podaje się metodą tradycyjnej mezoterapii, czyli za pomocą płytkich, praktycznie bezbolesnych iniekcji.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to doskonała metoda walki z uporczywym, trudnym do pozbycia się tłuszczem. To zabieg, który pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej odpornych na dietę i ćwiczenia stref, takich jak np. okolice kolan i pach.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z klasyków pośród zabiegów medycyny estetycznej, który daje możliwość dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji. Pozwala to na usunięcie wielu problemów – od zmarszczek aż po blizny potrądzikowe.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Nici liftingujące

Nici liftingujące to rewolucyjna technologia pozwalająca na uzyskanie bezoperacyjnego liftingu twarzy i przywrócenia młodzieńczego napięcia i gęstości skóry. Dla maksymalnego efektu liftingu stosujemy nici wzbogacone o mikrohaczyki na całej długości włókna, dzięki czemu jeszcze lepiej wspierają i liftingują skórę w porównaniu do tradycyjnych nici.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Nici ujędrniające

Nici ujędrniające PDO to syntetyczne i w pełni wchłanialne włókna, które wszczepione w skórę właściwą pozwalają na wygładzenie drobnych zmarszczek oraz na zagęszczenie i poprawę struktury skóry poprzez zwiększenie wytwarzania się nowego kolagenu oraz elastyny i stymulację komórek do odnowy.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP), zwane też niekiedy wampirzym liftingiem, to zabieg doskonały dla osób, które poszukują w pełni naturalnych metod odmładzania skóry. Szczególnie polecamy go także pacjentom cierpiącym na nietolerancje składników zawartych w preparatach wytwarzanych syntetycznie. Dużą zaletą osocza bogatopłytkowego jest także możliwość wykonywania zabiegu przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Peeling kwasami

Peeling kwasami to jeden z najbardziej efektywnych zabiegów kosmetologicznych, który pozwala na skuteczną walkę z oznakami upływającego czasu oraz z rozmaitymi niedoskonałościami skórnymi, takimi jak np. blizny, przebarwienia, zaskórniki i trądzik.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa z vacuum to zabieg zapewniający gruntowne odmłodzenie i lifting twarzy oraz wyraźną redukcję bądź usunięcie wszystkich niedoskonałości skóry. Połączenie działania fal radiowych z mikronakłuwaniem i pulsacyjnym masażem próżniowym zapewnia szybkie i spektakularne rezultaty.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Toksyna botulinowa

 • Leczenie bruksizmu toksyną botulinową
 • Leczenie migren toksyną botulinową
 • Likwidacja zmarszczek toksyną botulinową

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę