Modelowanie policzków kwasem hialuronowym

To nieskomplikowany, a przy tym niezwykle skuteczny zabieg, który pozwala efektywnie walczyć z efektami upływającego czasu. Przywracanie policzkom utraconej objętości i gęstości to jeden z zabiegów wolumetrii twarzy, dzięki któremu możemy nie tylko nadać skórze młodzieńczą jędrność i nawilżenie, ale też uzupełnić ubytki objętości owalu twarzy, jakie pojawiają się wraz z wiekiem.

Twarz młodej osoby posiada naturalną podściółkę tłuszczową, nadającą jej rysom świeży i promienny wygląd. Niestety, wraz z mijającym czasem i działaniem innych czynników starzenia, dochodzi do redukcji niezbędnej tkanki tłuszczowej twarzy i zaburzenia jej owalu, co nadaje jej smutny i niekorzystny wygląd.

Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego jesteśmy w stanie odwrócić procesy starzenia i zwiększyć nie tylko gęstość i napięcie skóry, ale też przywrócić młodzieńczą objętość twarzy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Modelowanie policzków kwasem hialuronowym

Na szczęście kwas hialuronowy, jako substancja naturalnie budująca skórę, z powodzeniem wykorzystywany jest w medycynie estetycznej w zabiegach wolumetrii twarzy, w tym modelowania policzków. Dzięki zastosowaniu tej sprawdzonej i przynoszącej spektakularne rezultaty metody, jesteśmy w stanie odwrócić procesy starzenia i zwiększyć nie tylko gęstość i napięcie skóry, ale też przywrócić młodzieńczą objętość twarzy.

KWAS HIALURONOWY

Substancja ważna dla ludzkiego organizmu

Odpowiada za wiązanie wody. Choć wytwarzany jest naturalnie, to jego stężenie maleje wraz z wiekiem. Dlatego też, warto pomyśleć o uzupełnianiu kwasu hialuronowego.