RosaMed Clinic

Jaki zabieg na zmarszczki pod oczami | RosaMed Clinic

Zabiegi na zmarszczki pod oczami

Zmarszczki pod oczami to jedne z pierwszych pojawiających się oznak starzenia zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Drobne zmarszczki mogą pojawiać się już w młodym wieku. Jest to uzależnione od genów, mimiki twarzy lub nieprawidłowych nawyków i pielęgnacji. Zmarszczki w okolicy oka dodają lat i osoby je posiadające często odbierane są za starsze niż w rzeczywistości. Jednak na rynku kosmetologicznym i medycyny estetycznej istnieją skuteczne zabiegi pod oczy na zmarszczki, które pozwalają zredukować ten problem.

Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami

W celu pozbycia się zmarszczek pod oczami można postawić na zabiegi medycyny estetycznej. Coraz bogatsza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentom i proponuje zarówno zabiegi bardziej jak i mniej inwazyjne.

Jaki zabieg na zmarszczki pod oczami?

Zabiegi pod oczy - TOP 6:

  •       Toksyna botulinowa jest to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów pod oczy na zmarszczki. Służy do redukcji zarówno drobnych zmarszczek jak i bruzd. Zabieg polega na aplikacji preparatu drogą iniekcji w mięśnie okrężne oka. W efekcie czego dochodzi do wygładzenia się skóry, wypełnienia zmarszczek oraz wizualnego odmłodzenia twarzy. Zabieg jest szczególnie polecany osobom po 40 roku życia, jednak decydują się na niego coraz młodsze osoby w celu zapobiegania pogłębianiu się zmarszczek.
  •         Wypełnienie kwasem hialuronowym - jest to niezwykle skuteczny zabieg szczególnie u osób posiadających głębokie zmarszczki pod oczami. Jest również wykorzystywany do wypełnienia doliny łez. Zabieg należy do zabiegów iniekcyjnych. W wyniku wypełnienia zmarszczek pod oczami kwasem hialuronowym dochodzi do uzyskania odpowiedniej objętości tkanek, odzyskania młodzieńczego spojrzenia oraz rozpromienienia skóry.
  •         Mezoterapia igłowa to zabieg iniekcyjny należący do mniej inwazyjnych. Zabieg ma na celu wprowadzenie koktajli specjalnie dedykowanych na okolicę oczu, mających na celu odżywienie, nawilżenie oraz redukcję cieni pod oczami. Zabieg powoduje uzyskanie prawidłowego nawilżenia oraz napięcia skóry i przywrócenie promiennego spojrzenia
  •         Radiofrekwencja mikroigłowa jest to zabieg podczas którego wykonuje się kontrolowane mikrourazy w głębokich warstwach skóry właściwej za pomocą igiełek połączonych z falą radiową. W wyniku zabiegu dochodzi do pobudzania procesów regeneracyjnych, co przyczynia się do ujędrnienia, uelastycznienia skóry i wygładzenia okolicy pod oczami.
  •       Nici PDO to zabieg z wykorzystaniem specjalnych nici liftingujących mających na celu pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. W wyniku zabiegu dochodzi do wygładzenia skóry, redukcji zmarszczek, pogrubienia struktury skóry w okolicy dolnej powieki oraz rozpromienienia.
  •         HIFU – zabieg pod oczy z wykorzystaniem ultradźwięków wysokiej częstotliwości. Podczas zabiegu dochodzi do mikrouszkodzeń głębokich warstw skóry bez przerywania ciągłości naskórka. Zabieg pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze w efekcie czego dochodzi do zwiększenia gęstości skóry, poprawy napięcia i sprężystości skóry.

 

Wybierz zabieg na zmarszczki pod oczami w RosaMed Clinic Warszawa:

mezoterapia

WYPEŁNIENIE KWASEM HIALURONOWYM