Zabiegi na brzuch dla mężczyzn w RosaMed Clinic Warszawa

Płaski i jędrny brzuch to marzenie nie tylko wielu kobiet, ale również mężczyzn. To u mężczyzn brzuch i boczki są jedną z najbardziej problematycznych okolic ciała w której gromadzi się tkanka tłuszczowa, dochodzi do powstania rozstępów i wiotkości skóry. Często jednak mimo zbilansowanej diety i odpowiednio dobranych ćwiczeń efekty nie spełniają oczekiwanych rezultatów. Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej i zabiegi kosmetologiczne wspomagające utarte zbędnych centymetrów z brzucha.

Jakie zabiegi na brzuch u mężczyzn wybrać?

Panowie podobnie jak płeć piękna borykają się z różnymi niedoskonałościami zlokalizowanymi w okolicy brzucha. Należą do nich między innymi: miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa, wiotkość skóry, rozstępy czy nadmierne owłosienie. Dobór zabiegów jest zawsze indywidualny w zależności od problemu i stopnia jego zaawansowania oraz po wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań.

Zabiegi odchudzające dla mężczyzn

Największa grupa męskich pacjentów sięga po pomoc gabinetów kosmetologicznych w przypadku miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, kiedy to ćwiczenia i dieta nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Do zabiegów dających najlepsze rezultaty należą: lipoliza iniekcyjna, Icoone, fala uderzeniowa oraz karboksyterapia. To zabiegi mające na celu rozbić nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową i zmniejszyć obwód brzucha.

Czytaj też: Jak pozbyć się przebarwień na twarzy?

Zabiegi ujędrniające brzuch dla mężczyzn

Problem z obwisłą skórą pojawia się u osób po intensywnym odchudzaniu, kiedy dochodzi do gwałtownej utarty dużej ilość kilogramów. Jednymi z najskuteczniejszych zabiegów na ujędrnienie skóry są: Icoone, fala uderzeniowa, fala radiowa, karboksyterapia oraz mezoterapia igłowa.

Zabiegi na rozstępy

Rozstępy pojawiają się w wyniku nadmiernego rozciągnięcia skóry prowadzącego do nadmiernego rozciągnięcia się włókien kolagenowych i ich rozerwania. Do jednych z najskuteczniejszych zabiegów na rozstępy należą: radiofrekwencja mikroigłowa, karboksyterapia, mezoterapia igłowa czy laser z podczerwienią.

Zabiegi na owłosienie okolicy brzucha

Do najskuteczniejszych zabiegów na owłosione ciało należą zabiegi laserowego usuwania owłosienia. Jest to metoda, która pozwala na stałe pozbyć się uporczywych włosów. Inne doraźniejsze metody to usuwanie owłosienia za pomocą wosku.

Polecane zabiegi

o Autorze:

mgr Marta Wilkowska

kosmetolog

Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia, specjalizacja kosmetologia bioestetyczna. Posiada doświadczenie zdobyte w salonach i klinikach kosmetologicznych na terenie Warszawy. Specjalizuje się głownie w zabiegach pięlęgnacyjnych i aparaturowych w obrębie twarzy i ciała. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Podobne posty