RosaMed Clinic

Powiększanie ust u mężczyzn RosaMed Clinic Warszawa

Powiększanie ust u mężczyzn

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych przez pacjentów klinik medycyny estetycznej zabieg. Jest jednak błędnie postrzegany jako zabieg przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Pełne, wydatne i dobrze nawilżone usta są postrzegane jako cecha charakteryzująca osoby atrakcyjne, dlatego też zabieg ten cieszy się ogromną popularnością. Czy mężczyźni powiększają usta? Jak wygląda zabieg dla płci męskiej?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym to jeden z popularniejszych zabiegów medycy estetycznej wykonywanych w gabinetach medycy estetycznej. Kwas hialuronowy to preparat naturalnie występujący w naszym organizmie. Dlatego też jest określany mianem naturalnego wypełniacza, niesie on ze sobą niskie ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych oraz naturalnie dochodzi do jego degradacji poprzez stopniowe wchłanianie przez organizm. Zabieg z użyciem HA wykonany odpowiednio dobraną techniką pozwala uzyskać naturalny i trwały efekt powiększenia ust. Dodatkowo kwas hialuronowy ma doskonałą funkcję wiążącą wodę przez co bardzo dobrze nawilża usta i świetnie sprawdza się u osób borykających się z suchymi, łuszczącymi się wargami.

Zastosowanie kwasu hialuronowego na usta:

  • asymetria warg
  • wąskie wargi
  • chęć uwydatnienia ust
  • permanentna suchość ust, łuszczenie się, suche skórki
  • chęć poprawy wyglądu ust, poprawy sprężystości

Czytaj też: Wolumetria twarzy u mężczyzn

Powiększanie ust u mężczyzn

Mężczyźni tak jak kobiety borykają się z niedoskonałościami twarzy i ciała będącymi dla nich dużym kompleksem. Do jednego z nich należą niewielkie, wąskie, łuszczące się i pękające usta. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest zabieg powiększania ust. Aby osiągnąć naturalny efekt ważne jest dobranie odpowiedniej techniki iniekcji oraz dobrania odpowiedniej ilości preparatu, aby nie zaburzyć naturalnych rysów twarzy i nie stworzyć karykaturalnego efektu finalnego. Dodatkowo w przypadku panów, kiedy dochodzi do ingerencji tylko i wyłącznie w okolicę ust dochodzi do zaburzenia proporcji twarzy, dlatego warto zabieg powiększania ust u mężczyzn zastosować z innymi zabiegami medycyny estetycznej mającymi na celu podkreślenie i wyostrzenie rysów twarzy, dotyczy to głównie podbródka i linii żuchwy.

Jak długo utrzymują się efekty modelowania ust?

Efekty modelowania ust kwasem hialuronowym utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Co ważne kwas hialuronowy jest naturalnie metabolizowany przez organizm człowieka przez co po tym czasie usta wracają do swojej pierwotnej formy. Dla wielu osób okres ten jest nie wystarczająco długi, dlatego też co kilka miesięcy stosują zabiegi dostrzyknięcia kwasu w celu korekcji powstałych ubytków.

 

Sprawdź dostępne zabiegi powiększania ust dla mężczyzn w RosaMed Clinic w Warszawie:

kosmetolog
Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia, specjalizacja kosmetologia bioestetyczna. Posiada doświadczenie zdobyte w salonach i klinikach kosmetologicznych na terenie Warszawy. Specjalizuje się głownie w zabiegach pięlęgnacyjnych i aparaturowych w obrębie twarzy i ciała. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.
kwas hialuronowy

WYPEŁNIENIE KWASEM HIALURONOWYM