Jak osiągnąć piękną sylwetkę? Poznaj efekt liftingu ciała dzięki zabiegom odchudzającym | RosaMed Clinic

Problem z gromadzeniem się tkanki to coraz częstsza przypadłość dotykająca ludzi w różnym wieku. Kiedy dieta i ćwiczenia nie przynoszą rezultatów warto wesprzeć się zabiegami modelującymi sylwetkę jakie oferuje kosmetologia i medycyna estetyczna dające efektu liftingu ciała. Sprawdź jaki wybrać zabieg odchudzający.

Jak wyszczuplić ciało i wymodelować sylwetkę?

Zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę cieszą się coraz większą popularnością. Nie tylko doskonale wspomagają walkę z nadprogramowymi kilogramami, ale również doskonale ujędrniają skórę oraz modelują sylwetkę.

Gabinety kosmetologiczne i medycyny estetycznej w swojej ofercie posiadają zabiegi wyszczuplające na każdą, problematyczną okolicę ciała min.: biust, brzuch, boczki, pośladki, uda czy ramiona.

Lifting ciała – jak ujędrnić skórę ciała w gabinecie kosmetologicznym?

Aby uzyskać efekt liftingu ciała należy wykonywać zabiegi stymulujące skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Gabinety kosmetologiczne w swojej ofercie posiadają zabiegi mało inwazyjne, nie przerywające ciągłości naskórka oraz bardziej inwazyjne. W zależności od wskazań i przeciwwskazań. Zabiegi są dobierane indywidualne.

Hifu zabieg wyszczuplający – Hifu na czym polega zabieg?

Hifu zabieg ujędrniający oraz odchudzający sylwetkę. Jest to zabieg, który wykorzystuje wysokiej częstotliwości ultradźwięki. Zabieg nie powoduje przerwania ciągłości naskórka. Zabieg Hifu jest wykonywany głowicą rozbijającą tkankę tłuszczową sięgającą 13 mm w głąb skóry oraz głowicą ujędrniającą sięgającą 8 mm głąb skóry.

W wyniku zabiegu wyszczuplającego, dochodzi do pobudzania mikrokrążenia, przywrócenia skórze jędrności i gęstości oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg Hifu rekomendowany jest do modelowania takich partii ciała jak: brzuch, boczki, biust, ramiona, pośladki, uda czy okolica nad kolanami.

Rekomendowana ilość zabiegów to 3-6 wykonywanych co 4 miesiące.

Icoone – modelowanie i wyszczuplanie sylwetki

Innym zabiegiem wyszczuplającym uda, brzuch czy pośladki jest Icoone. To zabieg oparty na masażu endermologicznym. Jest to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny. Wykorzystuje specjalnie opracowane głowice wyposażone w mikrootwory stymulujące do produkcji kolagenu i elastyny oraz usprawniające przepływ krwi i limfy. Efektem zabiegu modelującego sylwetkę Icoone jest wyszczuplenie ud, brzucha i boczków, utrata kilku cm w obwodach, redukcja cellulitu oraz obrzęków.

W celu uzyskania najlepszych efektów zabieg powinien być wykonany w serii 10-15 zabiegów min. 2 razy w tygodniu.

Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej

Jest to zabieg iniekcyjnego wyszczuplania ciała. Zabieg polega na wstrzykiwaniu podskórnie preparatu rozpuszczającego komórki tłuszczowe. Zabieg modelujący może być wykonywany w celu wyszczuplenia brzucha, boczków, ud, ramion czy drugiego podbródka. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym w celu zwiększenia komfortu zabiegowego. Efektem zabiegu jest utrata kilku centymetrów, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.

Rekomendowana ilość zabiegów to 3-5 zabiegów wykonywanych co 4 miesiące.

Laser z podczerwienią – ujędrnianie skóry

Zabieg wykorzystujący trzy technologię mające na celu podgrzewać komórki skóry do 42 stopni Celsjusza w celu przebudowy skóry i wytwarzania nowych składników budulcowych skóry odpowiedzialnych za utrzymanie napięcia i jędrności skóry. Zabieg można wykonywać na obszar twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ramion, brzucha i ud.

Rekomendowana liczna zabiegów w serii to 4-6 wykonywane co 7-10 dni.

Czytaj też: Jakie zabiegi na lifting twarzy bez skalpela?

Polecane zabiegi

o Autorze:

mgr Marta Wilkowska

kosmetolog

Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia, specjalizacja kosmetologia bioestetyczna. Posiada doświadczenie zdobyte w salonach i klinikach kosmetologicznych na terenie Warszawy. Specjalizuje się głownie w zabiegach pięlęgnacyjnych i aparaturowych w obrębie twarzy i ciała. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Podobne posty