RosaMed Clinic

Jak ujędrnić pośladki? Zabiegi na pośladki w RosaMed Clinic Warszawa

Jakie wybrać zabiegi na pośladki?

Jędrne, gładkie pośladki i zgrabna pupa to marzenie niemalże każdej kobiety. Jest to obszar ciała, na którym jest duża tendencja do odkładania się tkanki tłuszczowej i powstawania cellulitu. Dodatkowo głównymi niedoskonałościami w okolicy pośladków są również rozstępy i utrata jędrności skóry. Jakie zabiegi na pośladki wybrać? Jak się pozbyć cellulitu z pośladków i jak ujędrnić pośladki?

Zabiegi na pośladki

Zabiegów na pośladki jest ogromna ilość. Wybór najodpowiedniejszego jest niełatwy. Wśród najbardziej popularnych zabiegów na pośladki można wyróżnić: Icoone, falę uderzeniową, bańkę chińska, HIFU czy lipolizę iniekcyjną. Jaki zabieg na pośladki jest najskuteczniejszy? To wszystko zależy od problemu z jakim się borykamy. Jeden będzie skuteczny na cellulit, zaś inny na utratę jędrności. Dobry specjalista będzie w stanie ocenić problem oraz dobrać najlepszy i najskuteczniejszy zabieg skierowany na potrzeby klienta.

Najczęstsze niedoskonałości na pośladkach

 

  • Wiotkość skóry pośladków

Na wygląd pośladków ma wpływ wiele czynników. Wynika to z budowy ciała, prowadzonego trybu życia, aktywności fizycznej oraz diety. Regularne ćwiczenia w znacznym stopniu poprawiają wygląd i kształt pupy. Dieta bogata w tłuszcz, cukier i sól powodują odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz wody i powstawaniem cellulitu. Dodatkowo na wygląd pośladków ma również wpływ waga, jej wahania i nagły spadek, które prowadzą do obwisania i utraty jędrności.

  • Cellulit na pośladkach

Z cellulitem boryka się ogromna ilość kobiet. Przyczyn powstania cellulitu jest wiele, najpopularniejsze to siedzący tryb życia, brak ruchu, picie małej ilości wody i zmiany hormonalne. Cellulit to nieestetyczna niedoskonałość pojawiająca się najczęściej w okolicy ud i pośladków. Do jej nasilenia dochodzi, gdy wzrasta poziom estrogenów – (podczas okresu dojrzewania, ciąży, karmienia piersią i menopauzy). Dodatkowo brak ruchu i nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zatrzymywanie się wody w organizmie powodują powstawanie nieestetycznych nierówności. W pierwszych fazach, cellulit można zwalczyć domowymi sposobami jednak w przypadku zaawansowania problemu najskuteczniejszą metodą będą specjalistyczne zabiegi antycellulitowe.

Czytaj też: Jaki wybrać masaż odchudzający?

Jak ujędrnić pośladki?

Regularne ćwiczenia i zapobieganie wahaniom wagi to klucz do sukcesu. Jeśli to nie wystarcza należy wybrać specjalistyczne zabiegi ujędrniające pośladki.

Do zabiegów ujędrniających pośladki zaliczamy HIFU, falę radiową, falę akustyczną, karboksyterapię, laser z podczerwienią oraz Icoone. To jedne z najbardziej skutecznych i najchętniej wybieranych zabiegów ujędrniających pośladki przez klientów. Są one bezpieczne, nie obciążone ryzykiem powikłań. W zależności od stopnia problemu dobiera się odpowiednią ilość zabiegów lub stosuje terapie łączone. Dzięki regularnym zabiegom w znacznym stopniu można zwiększyć napięcie skóry, podnieść pośladki i zredukować obwisłość.

Jak się pozbyć cellulitu z pośladków?

Aby pozbyć się cellulitu z pośladków należy przede wszystkim stosować odpowiednią dietę, zrezygnować z produktów przetworzonych, z dużą ilością cukru, tłuszczu i soli. Dodatkowo należy dobrze nawadniać organizm, często cellulit spowodowany jest zatrzymywaniem się wody w organizmie ze względu na za małe nawadnianie się. Kolejnym krokiem na pozbycie się cellulitu z pośladków są regularne ćwiczenia, poprawiające wygląd i redukujące tkankę tłuszczową z pośladków. Gdy problem cellulitu jest bardzo nasilony warto skorzystać z usług kosmetologów i stosować zabiegi antycellulitowe.

Do najskuteczniejszych należą: Icoone, bańka chińska, fala uderzeniowa, lipoliza iniekcyjna oraz karboksyterapia. Zabiegi te nie tylko wygładzą skórę i redukują cellulit, ale również powodują uniesienie pośladków i redukcję nagromadzonej w tej okolicy tkanki tłuszczowej.

Zapisz się na wybrany zabieg na pośladki w RosaMed Clinic w Warszawie:

CrioMezoterapia - zabieg ujędrniajacy na twarz

PERFECTIO X - LASER Z PODCZERWIENIĄ