Jakie wybrać profesjonalne zabiegi na ciało latem?

Lato to okres wyjazdów wakacyjnych i wielu okazji do pokazywania ciała. Wysoka temperatura nie sprzyja noszeniu długich spodni czy obszernych ubrań. To czas kiedy z przyjemnością wskakujemy w letnie, krótkie ubrania. Jednak czy nasza sylwetka jest w 100% gotowa? Każdy marzy o pięknej, wygładzonej, smukłej sylwetce, bez cellulitu oraz wiszących oponek.

Zabiegi na ciało w lecie:

  • Icoone – zabieg dedykowany osobom zmagającym się z cellulitem, wiotkością skóry, nadmiarem tkanki tłuszczowej, chcących wysmuklić sylwetkę. To zabieg oparty na technice masażu próżniowego, bezinwazyjny i bezbolesny. W wyniku zabiegu dochodzi do pobudzenia głęboko ulokowanych warstw skóry czego efektem jest pobudzenie fibroblastów i wytworzenie się nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Icoone powoduje usuwanie tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, ujędrnianiu skóry oraz redukcji obrzęków.
  • Thermogenique – zabieg dedykowany osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, wiotkością skóry oraz obrzękami. Zabieg oparty na działaniu trzech technologii: fali radiowej, kawitacji ultradźwiękowej oraz masażu próżniowego. Jest to zabieg bezpieczny, bezbolesny i nieinwazyjny.

Ø Kawitacja ultradźwiękowa powoduje redukcję nadmiaru tłuszczu, oddziałujące ultradźwięki powodują rozpad komórek tłuszczowych.

Ø Fala radiowa – oddziaływuje na włókna kolagenowe, ujędrniając je i wysmuklając sylwetkę.

Ø Masaż podciśnieniowy – poprawia krążenie krwi i limfy, zwiększa metabolizm

Efektem zabiegów jest redukcja tkanki tłuszczowej, utrata kilku cm w obwodach, zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, redukcja cellulitu, poprawa metabolizmu i krążenie krwi – redukcja obrzęków, usuwanie złogów tłuszczowych.

  • EMS elektrostymulacja – to zabieg przeznaczony dla osób pragnących wysmuklić i wymodelować sylwetkę, poprawić napięcie nerwowe, poprawa krążenia krwi, dotlenienie mięśni, zwiększenie jędrności skóry, zwiększenie metabolizmu oraz wzmocnienie mięśni. Zabieg polega na stymulowaniu mięśni za pomocą specjalnych elektrod umocowanych na wybrane partie ciała (brzuch, boczki, uda, pośladki lub ramiona). Efektem zabiegów jest wymodelowana sylwetka, wysmuklone ciało oraz utrata kilku cm w obwodach.
  • HIFU – zabieg przeznaczony dla osób z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej oraz borykających się z wiotkością skóry. Jest to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny. W trakcie zabiegu wykorzystywane są ultradźwięki penetrujące do głębokich warstw skóry właściwej. Zabieg ma na celu tworzenie punktów kondensacyjnych wpływających na wytworzenie się nowego kolagenu w skórze. Efektem zabiegu jest ujędrnienie skóry, wytworzenie nowych włókien kolagenowych oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

Do zabiegów pielęgnacyjnych na ciało należy peeling całego ciała połączony z body wrappingiem. Peeling ciała ma na celu złuszczenie martwego naskórka, dzięki czemu skóra się wygładza i łatwiej wchłaniają się składniki aktywne z preparatów. Body wrapping polega na owijaniu wybranych partii ciała wcześniej posmarowanych odpowiednim preparatem wyszczuplającym, folią i pozostawienie na 20-40 min. Efektem zabiegu jest wygładzenie oraz wyszczuplenie ciała.

Polecane zabiegi

o Autorze:

mgr Marta Wilkowska

kosmetolog

Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia, specjalizacja kosmetologia bioestetyczna. Posiada doświadczenie zdobyte w salonach i klinikach kosmetologicznych na terenie Warszawy. Specjalizuje się głownie w zabiegach pięlęgnacyjnych i aparaturowych w obrębie twarzy i ciała. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Podobne posty