RosaMed Clinic

Zabiegi oczyszczające twarz | RosaMed Clinic Warszawa

TOP 3 zabiegi oczyszczające twarz

Zdrowy i promienny wygląd skóry wpływa nie tylko na estetykę, ale również na samopoczucie i pewność siebie. Dlatego też niezwykle ważna jest odpowiednia pielęgnacja twarzy. Jednym z podstawowych punktów w pielęgnacji powinno być dogłębne oczyszczenie skóry. Pozwala ono na oczyszczenie twarzy z zaskórników, redukcji rozszerzonych porów czy oczyszczenie twarzy z zanieczyszczeń i toksyn. Jakie zabiegi oczyszczające twarz sprawdzają się najlepiej?

Zabiegi oczyszczające twarz

Oczyszczanie twarzy to niezwykle ważny etap codziennej pielęgnacji. Jednak pod tym sformułowaniem kryje się nie tylko odpowiednio wykonany demakijaż skóry twarzy, ale również złuszczenie martwego naskórka, który jest naturalnym etapem procesu odnowy skóry. Dzięki regularnemu złuszczaniu twarzy możemy oczyścić skórę z wągrów, z rozszerzonych porów, toksyn, zanieczyszczeń, a nawet spłycić zmarszczki i rozjaśnić przebarwienia. Dodatkowo oczyszczona skóra lepiej wchłania składniki aktywne z kosmetyków na nią nakładanych.

Jak oczyścić twarz z porów?

TOP 1

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów oczyszczających twarz  z porów jest mikrodermabrazja korundowa. Jest to zabieg polegający na złuszczaniu naskórka za pomocą korundu, który odbijając się od skóry powoduje odrywanie się wszelkich zanieczyszczeń, nadmiaru sebum i martwego naskórka. W wyniku zabiegu dochodzi do oczyszczenia twarzy z wągrów, zredukowanie porów skórnych poprzez uregulowanie procesu wydzielania sebum, rozjaśnienia skóry i przebarwień oraz redukcji płytkich zmarszczek. Dla uzyskania jak najlepszych efektów zabieg należy wykonywać co 28-30 dni.

Jak oczyścić twarz z zaskórników?

TOP 2

Do bardzo skutecznych zabiegów oczyszczających twarz z zaskórników należy również peeling kawitacyjny. Jest to zabieg złuszczania fizycznego za pomocą ultradźwięków. Zabieg polega na opracowywaniu skóry specjalną szpatułą emitującą ultradźwięki po zwilżonej skórze. W efekcie dochodzi do oczyszczenia skóry z zanieczyszczeń, martwego naskórka, oczyszczenia twarzy z zaskórników zarówno zamkniętych jak i otwartych oraz wygładzenia skóry. Zabieg na zaskórniki należy powtarzać co miesiąc.

Jak oczyścić twarz z toksyn?

TOP 3

Jednym z najlepszych zabiegów oczyszczających skórę twarzy są zabiegi z użyciem kwasów. Są to peelingi chemiczne, które powodują złuszczenie martwego naskórka, redukcję zaskórników, przebarwień, spłycenie zmarszczek, działają antybakteryjnie, odmładzająco, przeciwtrądzikowo i wzmacniająco na naczynia krwionośne. Do bardzo skutecznych zabiegów oczyszczających z toksyn zalicza się zabiegi phFormuła – które są mieszankami kwasów. Wyróżnia się trzy rodzaje zabiegów: phFormuła A.G.E - zabieg odmładzający, pHFormuła A.C. - zabieg przeciwtrądzikowy i pHFormuła C.R. - zabieg dla skóry wrażliwej.

 

Zapisz się na wybrany zabieg oczyszczający twarz w RosaMed Clinic w Warszawie:

Mikrodermabrazja z laserem biostymulacyjnym - Warszawa ochota

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

Peeling kawitacyjny - złuszczanie skóry Warszawa

PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA

Projekt bez tytułu(64)

pHformuła RESURFACING - A.G.E. - ZABIEG ODMŁADZAJĄCY

Projekt bez tytułu(65)

pHformuła RESURFACING A.C. - ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY

Projekt bez tytułu(67)

pHformuła RESURFACING C.R.COMPLEX - ZABIEG DLA CERY WRAŻLIWEJ