RosaMed Clinic

OFERTY SPECJALNE!

PAKIETY ODCHUDZAJĄCE, KRZTAŁTUJĄCE SYLWETKE I LIKWIDUJĄCE CELLULIT

TAKIEJ OFERTY JESZCZE NIE BYŁO, AŻ 5 TECHNOLOGII PODCZAS 1 ZABIEGU

  1. LIPOLIZA ULTRADŹWIĘKOWA  - powoduję otaczanie tkanki tłuszczowej mikropęcherzykami powietrza o częstotliwości rezonansowej, które w wyniku nacisku powodują rozpad komórek tłuszczowych efektem jest REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  2. FALA RADIOWA - Wykorzystanie polarnych fal radiowych powoduję intensywne oddziaływanie na włókna kolagenowe kształtując sylwetkę i ujędrniając skórę efektem jest UJĘDRNIENIE SKÓRY I MODELOWANIE SYLWETKI
  3. DRENAŻ VACUUM – głowica z efektem próżni poprawia krążenie krwi i pobudza metabolizm tkanek - efektem jest STYMULACJA METABOLIZMU I POPRAWA CYRKULACJI
  4. KARBOKSYTERAPIA – polegający na oskrzykiwaniu poszczególnych partii ciała medycznym dwutlenkiem węgla efektem czego jest rozpad komórek tłuszczowych i REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  5. BODYWRAPING Z AMPUŁKĄ na oporny tłuszcz

 

POŁĄCZENIE TAK WIELOKIERUNKOWYCH TECHNOLOGII POZWALA NA UZYSKANIE JAK NAJLEPSZYCH EFEKTÓW JAKIMI SĄ WYSZCZUPLENIE SYLWETKI, REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, WYMODELOWANIE CIAŁA, USUNIĘCIĘ OBRZĘKÓW, POPRAWA MIKROKRĄŻENIA.

Close up slimming female with beautiful body and measuring her waistline  with measure tape on white background and copy space

120 MINUTOWY ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM 5 TECHNOLOGII NA 1 WYBRANY OBSZAR CIAŁA

*BRZUCH, UDA PRZÓD, UDA TYŁ, POŚLADKI, PELIKANY

Cena zabiegu 350 PLN

Przy zakupie 2 zabiegów - 2 kolejne otrzymujesz GRATIS!!!

Przy zakupie 6 zabiegów z wykorzystaniem 5 TECHNOLOGII - zabieg HIFU – wyszczuplająco, odchudzający o wartości 1500  PLN - GRATIS!!!

 

SZCZEGÓŁY
Portrait of beautiful young woman measuring her figure size with tape measure

150 MINUTOWY ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM 5 TECHNOLOGII

NA 3 OBSZARY : BRZUCH, UDA I POŚLADKI

Cena zabiegu  PLN : 400 PLN

Przy zakupie 2 zabiegów - 2 kolejne otrzymujesz GRATIS!!!

Przy zakupie 6 zabiegów z wykorzystaniem 5 TECHNOLOGII - zabieg HIFU – wyszczuplająco, odchudzający o wartości 2000  PLN - GRATIS!!!

 

SZCZEGÓŁY
Ostrzykiwanie ud zabieg lipolizy iniekcyjnej.

KARBOKSYTERAPIA

10 ZABIEGÓW

WYBRANY OBSZAR BRZUCH/UDA/POŚLADKI/BRYCZESY/PELIKANY

890 PLN zamiast 1500 PLN

 

Zabieg polegający na oskrzykiwaniu poszczególnych partii ciała medycznym dwutlenkiem węgla. Zabieg karboksyterapii doskonale sprawdza się również w redukcji tkanki tłuszczowej będącej jednym z czynników powstawania cellulitu. W wyniku podania gazu komórki tłuszczowe się rozpadają co daje efekt wyszczuplenia i redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

lipoliza

LIPOLIZA INIEKCYJNA

3 ZABIEGI

NA WYBRANY OBSZAR

600 PLN zamiast 1050 PLN

 

Zabieg polega na ostrzykiwaniu danej strefy ciała substancją powodującą kontrolowany stan zapalny tkanki tłuszczowej, w wyniku którego komórki tłuszczu rozpadają się i są naturalnie usuwane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna to doskonała metoda walki z uporczywym, trudnym do pozbycia się tłuszczem. To zabieg, który pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej odpornych na dietę i ćwiczenia stref, takich jak np. okolice kolan i pach.

Female squeezing buttock and showing no cellulite in her perfectly shaped body. Isolated on white.

HI-FU NA UDA

2 ZABIEGI

2 GŁOWICAMI WYSZCZUPLAJĄCĄ I UJĘDRNIAJĄCĄ

2500 PLN zamiast 4000 PLN

 

Zabieg HI'FUsion Aquadermié to nieinwazyjny, bezoperacyjny i innowacyjny lifting twarzy oraz zabieg modulujący i wyszczuplający sylwetkę działający na warstwę mięśniowo - powięziową, nieosiągalną dla dotychczasowych bezinwazyjnych zabiegów kosmetologii estetycznej.

manualny-drenaż-limfatyczny

DRENAŻ LIMFATYCZNY MANUALNY

10 ZABIEGÓW

1200 PLN zamiast 1300 PLN

 

Drenaż limfatyczny to rodzaj masażu manualnego stanowiącego nieocenioną broń w walce z cellulitem, obrzękami oraz nadprogramowymi kilogramami. Zabieg usprawnia krążenie limfy (chłonki) odpowiedzialnej za usuwanie toksyn z organizmu, przez co redukuje obrzęki, pomarańczową skórkę oraz znacząco ułatwia odchudzanie.

Close up slimming female with beautiful body and measuring her waistline  with measure tape on white background and copy space

HI-FU NA BRZUCH

2 ZABIEGI

2 GŁOWICAMI WYSZCZUPLAJĄCĄ I UJĘDRNIAJĄCĄ

2000 PLN zamiast 4000 PLN

 

Zabieg HI'FUsion Aquadermié to nieinwazyjny, bezoperacyjny i innowacyjny lifting twarzy oraz zabieg modulujący i wyszczuplający sylwetkę działający na warstwę mięśniowo - powięziową, nieosiągalną dla dotychczasowych bezinwazyjnych zabiegów kosmetologii estetycznej.

masaz-banka-chinska-wroclaw-przeciw-cellulitowi

BAŃKA CHIŃSKA NA UDA

6 ZABIEGÓW

300 PLN zamiast 480 PLN

 

Masaż bańką chińską działa na zasadzie drenażu limfatycznego. Prowadzi do pobudzenia krążenia, przyspieszenia metabolizmu, usunięciu nadmiaru toksyn. Dzięki temu dochodzi do widocznej redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenia obrzęków i poprawie działania układu limfatycznego.

REKOMENDOWANA OFERTA SPECJALNA

W RosaMed clinic mamy świadomość, że zarówno zabiegi medycyny estetycznej, jak i zabiegi medycyny naturalnej, nie są usługami z zakresu low price. Dlatego też, dbając o Twoje zdrowie, a także chcąc zapewnić Ci #bezpiecznepiekno, postanowiliśmy wprowadzić regularne promocje na rekomendowane przez nas zabiegi.

Musisz wiedzieć, że nie są one przypadkowe! Nasze rekomendacje wynikają z analizy wielu czynników, jak np. sezony, w których przeprowadzanie poszczególnych kuracji jest szczególnie wskazane.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy tym razem!

Do zobaczenia w RosaMed Clinic!

ZABIEGI REKOMENDOWANE NA JESIEŃ!

Jesienne Oczyszczenie(4)
PEELINGI CHEMICZNE(1)

NADCHODZI PIĘKNO

glowna-ona1
Zabieg poprawiający jędrność skóry falami radiowymi

Fala radiowa

Twarz : 200 zł zamiast 350 zł!

Brzuch : 200 zł zamiast 350 zł!

Uda ( wybrany obszar obu ud) : 350 zł zamiast 500 zł!

Intensywne modelowanie ciała i skuteczny lifting twarzy bez skalpela. Powoduję przebudowę istniejącego kolagenu i stymulacją skóry właściwej do wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Daje widoczny efekt liftingu, wyraźnej redukcji zmarszczek i odzyskania młodzieńczej gęstości skóry. Radiofrekwencja to zabieg bezpieczny, nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny.

10_nici_lifting

Nici PDO - ujędrnienie

Żuchwa i podbródek 30 nici : 1200 zł zamiast 1500 zł!

Szyja 40 nici : 1400 zł zamiast 1800!

Nici ujędrniające PDO pozwalają na wygładzenie drobnych zmarszczek oraz na zagęszczenie i poprawę struktury skóry poprzez zwiększenie wytwarzania się nowego kolagenu oraz elastyny i stymulację komórek do odnowy.

Cera staje się bardziej napięta i świetlista, a owal twarzy poprawia się, dając zauważalny lecz naturalny efekt ujędrnienia i delikatnej korekty jej owalu. Zabieg implantacji nici PDO doskonale sprawdza się w wyraźnej redukcji lub usunięciu zmarszczek.

 

Skin care and technology. Portrait of beautiful woman face with

Radiofrekwencja mikroigłowa

Twarz + szyja + dekolt : 890 zł zamiast 1500 zł!

Brzuch : 750 zł zamiast 1000 zł!

Uda (przód lub tył) : 750 zł zamiast 1000 zł!

Ramiona : 480 zł zamiast 600 zł!

Biust : 600 zł zamiast 800 zł!

Radiofrekwencja mikroigłowa z vacuum to zabieg zapewniający gruntowne odmłodzenie i lifting twarzy oraz wyraźną redukcję bądź usunięcie wszystkich niedoskonałości skóry. Połączenie działania fal radiowych z mikronakłuwaniem i pulsacyjnym masażem próżniowym zapewnia szybkie i spektakularne rezultaty.

Dołącz do newslettera i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach zanim jeszcze zostaną opublikowane! 😊