RosaMed Clinic

Sposoby na to jak szybko schudnąć bez tabletek | RosaMed Clinic

Jak szybko schudnąć bez tabletek?

Nadwaga, otyłość i wiążący się z tym nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit sprawiają wiele kompleksów. Batalia o szczupłe i jędrne ciało niekiedy bywa długa, żmudna i wymaga wielu poświęceń. Czy jest sposób na szybkie i skuteczne chudnięcie bez użycia tabletek oraz katorżniczych treningów? Co zrobić aby szybko schudnąć?

Podstawowe zasady jak szybko i skutecznie schudnąć bez tabletek?

Aby szybko i skutecznie schudnąć bez tabletek, restrykcyjnej diety i morderczych treningów, wystarczy wprowadzić kilka zmian w swoim codziennym stylu życia:

  • picie dużej ilości wody - picie minimum 2 litrów wody dziennie doskonale wspomaga pracę nad wymarzoną sylwetką. Wypicie szklanki wody przed posiłkiem ogranicza apetyt i sprawia, że je się mniej. Oprócz tego dobrze nawodniony organizm to również nawilżona skóra oraz zapobieganie powstawania cellulitu wodnego i zatrzymywania się wody w organizmie, które często są przyczyną dodatkowych kilogramów,
  • ograniczenie spożywania: słodyczy, słonych przekąsek, tłustych potraw oraz słodkich, gazowanych napojów - dzięki ograniczeniu spożywania fastfoodów czy przekąsek ograniczymy dostarczanie organizmowi pustych kalorii, dużej ilości cukru, soli i tłuszczy, które przyczyniają się do wzrostu wagi,
  • regularne ćwiczenia fizyczne - codzienny minimum 30 minutowy trening doskonale wpływa na poprawę kondycji fizycznej, przyspiesza metabolizm, wspomaga pozbywanie się nadmiary tkanki tłuszczowej oraz wysmukla sylwetkę,
  • odpowiednia ilość snu - spanie 7-8 godzin dziennie zapewnia prawidłowe funkcjonowanie gospodarki hormonalnej. Dodatkowo sen pozwala na regenerację organizmu oraz obniża poziom stresu,
  • zabiegi kosmetologiczne - jest to doskonały sposób na redukcję tkanki tłuszczowej i wysmuklenie sylwetki.

Jak szybko i skutecznie schudnąć? Zabiegi wspomagające odchudzanie

Czy za pomocą zabiegów jesteśmy w stanie przyspieszyć odchudzanie? Jak najbardziej! Odpowiednio dobrane zabiegi w doskonały sposób wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej, modelują sylwetkę i redukują cellulit. Jest to doskonały sposób na to jak szybko schudnąć!

  • EMS - elektrostymulacja, to zabieg polegający na pobudzaniu grup mięśni dzięki czemu dochodzi do wzmacniania mięśni, a przy tym do redukcji tkanki tłuszczowej. 30 minutowy zabieg porównywany jest do 2h treningu na siłowni, dzięki czemu seria już 10 zabiegów przyczynia się do wymodelowania i wyszczuplenia sylwetki.
  • Icoone - zabieg wykorzystujący technologię masażu próżniowego. Zabieg składa się z dwóch części. W pierwszej kolejności wykonywany jest drenaż limfatyczny całego ciała co wpływa na usprawnienie krwi i limfy oraz redukcję cellulitu wodnego i zatrzymywania się wody w organizmie. Druga część zabiegu to opracowanie najbardziej problematycznych partii ciała wymagających wyszczuplenia, ujędrnienia oraz wymodelowania.
  • Lipoliza iniekcyjna - to zabieg polegający na wstrzykiwaniu w obszar objęty dużą ilością tkanki tłuszczowej preparatów wspomagających rozbijanie komórek tłuszczowych. To doskonała alternatywa na szybkie schudnięcie bez tabletek. Już 2, 3 zabiegi wystarczą, aby zredukować oponkę czy podwójny podbródek.

 

Aby schudnąć bez tabletek i wymodelować sylwetkę zapisz się na wybrany zabieg: