RosaMed Clinic

Jak szybko schudnąć bez ćwiczeń - zabiegi odchudzające | RosaMed Clinic

Jak schudnąć bez ćwiczeń?

Zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami, ale nie lubisz ćwiczyć? Dla dużego grona osób ćwiczenia podczas odchudzania to najtrudniejsza jego część. Zredukowanie masy ciała bez aktywności fizycznej nie jest łatwe ale czy istnieje sposób na schudnięcie bez ćwiczeń? Dzięki zastosowaniu kilku trików oraz zbilansowanej diety i zabiegów jest to możliwe!

Jak schudnąć bez ćwiczeń - podstawowe zasady

Kobiety najczęściej zastanawiają się jak schudnąć z brzucha i ud bez ćwiczeń? Proces odchudzania to jeden z najtrudniejszych tematów głównie ze względu na to, iż wymaga dużego wysiłku oraz cierpliwości w oczekiwaniu na efekty. Dodatkowo katorżnicze treningi nie zwiększają motywacji, a wręcz u osób, które nie lubią ćwiczyć działają zniechęcająco. W związku z tym nasuwa się pytanie jak szybko schudnąć bez ćwiczeń?

Oto kilka zasad:

· Jedz zbilansowane posiłki. Łatwo domyślić się, że aby zredukować wagę należy wykazać deficyt kaloryczny w postaci przyjmowanych i spalanych kalorii. Warto obliczyć swoje spoczynkowe tempo metabolizmu i zredukować ilość spożywanych kalorii do takich, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, dzięki czemu wykluczone zostanie przyjmowanie dodatkowych kalorii odkładających się w postaci boczków czy oponki.

· Jedz wolno. Wiele badań wykazało, że zbyt szybkie spożywanie jedzenia powoduje zwiększony apetyt i przyswajanie większej ilości posiłku, a co za tym idzie większej ilości kalorii. Dzieje się tak ponieważ mózg i ośrodek głodu i sytości nie nadążają z wysyłaniem sygnału o najedzeniu. Do tego warto dodać, aby oprócz wolniejszego jedzenia, zjadać mniejsze kęsy po dokładnym rozdrobnieniu pokarmu.

· Spożywaj minimum 2 litry wody dziennie. Prawidłowe nawadnianie organizmu sprawi, że zapobiegniemy zatrzymywaniu się wody w organizmie co powoduje uczucie ciężkości oraz obrzęki.

· Ogranicz słodycze, słone przekąski, fast-food, tłuste potrawy i słodkie napoje gazowane. To one są główną przyczyną odkładania się tkanki tłuszczowej. Jedz dużo warzyw i owoców, chudego mięsa bogatego w białko, orzechów, produktów bogatych w błonnik – zapewniających sytość i przyspieszających przemianę materii oraz pij wodę i herbatki ziołowe.

· Wysypiaj się. Za mała ilość snu niekorzystnie wpływa na układ hormonalny odpowiedzialny za regulowanie apetytu.

Skuteczne zabiegi na szybkie schudnięcie bez ćwiczeń i wymodelowanie sylwetki

· EMS – elektrostymulacja mięśni jest to idealna alternatywa dla ćwiczeń fizycznych. Jest to zabieg polegający na stymulowaniu mięśni za pomocą elektrod przyczepionych do ciała specjalnymi taśmami. Zabieg ma na celu wzmocnienie mięśni, zredukowanie ilość tkanki tłuszczowej, wymodelowanie i wysmuklenie sylwetki oraz rozluźnieniu napięć mięśniowych. W celu uzyskania najlepszych efektów zabieg zaleca się wykonywać 2 razy w tygodniu ok. 10 razy.

· Icoone – jest to zabieg modelujący i wyszczuplający sylwetkę. Polega na wykonaniu masażu próżniowego całego ciała w specjalnym kostiumie. Zabieg składa się z dwóch etapów drenażu limfatycznego całego ciała oraz modelowania najbardziej problematycznej okolicy. Zabieg ma na celu rozbić tkankę tłuszczową, ujędrnić skórę, zredukować cellulit, zredukować obrzęki i zastoje limfatyczne. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się 10-15 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.

Zapisz się na zabieg w RosaMed Clinic, który pomoże Ci schudnąć bez ćwiczeń: