RosaMed Clinic

TOKSYNA BOTULINOWA

TOKSYNA BOTULINOWA

toksyna-botulinowa-rosamed-clinic

Toksyna botulinowa, to inaczej mówiąc jad kiełbasiany. Wielu z nas znany jest on jako silnie trująca bakteria, bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Nie da się temu zaprzeczyć, jednak jest ona trująca wyłącznie wtedy, gdy nie mamy nad nią kontroli. Medycyna estetyczna podczas pracy nad skutecznością metod odmładzających dokonała odkrycia, które ujawniło właściwości jadu kiełbasianego pozwalające na wypełnianie zmarszczek. Dzięki wyizolowaniu i oczyszczeniu odpowiednich szczepów bakterii, uzyskiwana substancja jest możliwa do zastosowania.

Jej stężenie jest na tyle niskie, że nie zagraża zdrowiu pacjenta, a jednocześnie wystarczające, aby ostrzykiwane komórki zareagowały w pożądany sposób.

Zabieg toksyną botulinową jest równie skuteczny dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Obie te grupy także chętnie z niego korzystają. Choć wśród Panów botoks jest wciąż tematem mniej chętnie poruszanym, to na szczęście coraz więcej z nich przełamuje swoją krępację i zasięga konsultacji z zakresu medycyny estetycznej.

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową jest już powszechnie znaną metodą. Botulina jest bowiem stosowana bezpiecznie, ale i skutecznie już od wielu lat. Jednak toksyna botulinowa stosowana w medycynie estetycznej to nie tylko przywracanie witalności skórze twarzy. Jej działanie pomaga także w leczeniu niektórych schorzeń takich, jak np. zez, nadmierna potliwość czy neurologiczne problemy z napięciem mięśni.

toksyna-botulinowa-rosamed-clinic

Leczenie bruksizmu toksyną botulinową

toksyna-botulinowa-rosamed-clinic

Leczenie migreny toksyną botulinową

toksyna-botulinowa-rosamed-clinic

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową

toksyna-botulinowa-rosamed-clinic

Likwidacja zmarszczek toksyną botulinową

Nie wiesz w czym toksyna botulinowa mogłaby pomóc Tobie? Nie szkodzi. Spotkaj się z naszym specjalistą, który po konsultacji z Tobą doradzi i podpowie co może dać Ci ta substancja.

Pozostałe zabiegi medycyny estetycznej

Derma Roller

Derma Roller to jedna z metod mezoterapii, czyli dostarczania do skóry właściwej substancji odżywczych za pomocą mikronakłuwania naskórka. Tworzone za pomocą urządzenia mikrokanaliki nie tylko pozwalają na głębokie wprowadzenie substancji aktywnych do skóry, ale też stymulują naturalne procesy jej odnowy.

Poznaj szczegóły

Dermapen

Dermapen to innowacyjna metoda mezoterapii, pozwalającą na osiągnięcie zachwycających rezultatów w postaci odmłodzonej skóry, zredukowanych niedoskonałości (blizn, rozstępów i przebarwień) oraz spłyconych zmarszczek.

Poznaj szczegóły

Kwas hialuronowy

  • Mezoterapia
  • Wypełnianie
  • Modelowanie

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Leczenie trądziku

  • Trądzik wieku młodzieńczego
  • Trądzik wieku dojrzałego
  • Trądzik różowaty

Poznaj szczegóły

Toksyna botulinowa

  • Leczenie bruksizmu toksyną botulinową
  • Leczenie migren toksyną botulinową
  • Likwidacja zmarszczek toksyną botulinową

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to doskonała metoda walki z uporczywym, trudnym do pozbycia się tłuszczem. To zabieg, który pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej odpornych na dietę i ćwiczenia stref, takich jak np. okolice kolan i pach.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym lub koktajlami

Mezoterapia igłowa to jeden z klasyków pośród zabiegów medycyny estetycznej, który daje możliwość dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji.

Pozwala na usunięcie wielu problemów: zmarszczek, blizn, cieni i opuchlizny pod oczami, wypadania włosów czy cellulitu.

Zabieg polega na nakłuwaniu skóry w celu wprowadzenia niewielkich dawek specjalnie dobranych składników odżywczych. Możemy w tym celu wykorzystywać zarówno różne koktajle witaminowe, jak też kwas hialuronowy, substancję niezwykle cenioną m.in. za jej właściwości nawilżające i wzmacniające strukturę skóry. Stosowane preparaty zawsze dobieramy specjalnie do oczekiwań pacjenta.

Poznaj szczegóły

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z klasyków pośród zabiegów medycyny estetycznej, który daje możliwość dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji. Pozwala to na usunięcie wielu problemów – od zmarszczek aż po blizny potrądzikowe.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Nici liftingujące

Nici liftingujące to rewolucyjna technologia pozwalająca na uzyskanie bezoperacyjnego liftingu twarzy i przywrócenia młodzieńczego napięcia i gęstości skóry. Dla maksymalnego efektu liftingu stosujemy nici wzbogacone o mikrohaczyki na całej długości włókna, dzięki czemu jeszcze lepiej wspierają i liftingują skórę w porównaniu do tradycyjnych nici.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Nici ujędrniające

Nici ujędrniające PDO to syntetyczne i w pełni wchłanialne włókna, które wszczepione w skórę właściwą pozwalają na wygładzenie drobnych zmarszczek oraz na zagęszczenie i poprawę struktury skóry poprzez zwiększenie wytwarzania się nowego kolagenu oraz elastyny i stymulację komórek do odnowy.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP), zwane też niekiedy wampirzym liftingiem, to zabieg doskonały dla osób, które poszukują w pełni naturalnych metod odmładzania skóry. Szczególnie polecamy go także pacjentom cierpiącym na nietolerancje składników zawartych w preparatach wytwarzanych syntetycznie. Dużą zaletą osocza bogatopłytkowego jest także możliwość wykonywania zabiegu przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Peeling kwasami

Peeling kwasami to jeden z najbardziej efektywnych zabiegów kosmetologicznych, który pozwala na skuteczną walkę z oznakami upływającego czasu oraz z rozmaitymi niedoskonałościami skórnymi, takimi jak np. blizny, przebarwienia, zaskórniki i trądzik.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa z vacuum to zabieg zapewniający gruntowne odmłodzenie i lifting twarzy oraz wyraźną redukcję bądź usunięcie wszystkich niedoskonałości skóry. Połączenie działania fal radiowych z mikronakłuwaniem i pulsacyjnym masażem próżniowym zapewnia szybkie i spektakularne rezultaty.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Leczenie wypadania włosów - Dr. Cyj Hair Filler

Dr. Cyj Hair Filler jest to opatentowana formuła bogata w 7 drogocennych peptydów i kwas hialuronowy oraz specjalnie opracowana technologia przedłużonego uwalniania składników aktywnych. Sprawia ona, iż substancje odżywcze oddziaływają na cebulki włosów pacjenta aż przez dwa tygodnie, po których wykonujemy kolejny zabieg w serii.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Hydroksypatyt wapnia

Zabieg polega na śródskórnym podaniu preparatu zawierającego hydroksyapatyt wapnia, który wypełnia skórę. Zmarszczki i bruzdy wygładzają się lub całkowicie znikają. Rezultat jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu. Efekt utrzymuje się nawet do 2 lat.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Likwidacja drugiego podbródka

Lipoliza iniekcyjna to doskonała metoda walki z uporczywym, trudnym do pozbycia się tłuszczem. To zabieg, który pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej odpornych na dietę i ćwiczenia stref, takich jak np. okolice kolan i pach.

Zabieg polega na ostrzykiwaniu danej strefy ciała substancją powodującą kontrolowany stan zapalny tkanki tłuszczowej, w wyniku którego komórki tłuszczu rozpadają się i są naturalnie usuwane z organizmu.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

HiFU

Urządzenie HI'FUsion Aquadermié to nieinwazyjny, bezoperacyjny i innowacyjny lifting twarzy działający na warstwę mięśniowo - powięziową, nieosiąglną dla dotychczasowych bezinwazyjnych zabiegów kosmetologii estetycznej.

Dzięki wykorzystaniu energii ultradźwiękowej pozwala na penetrację do najgłębszych warstw skóry właściwej. Powodując efekt ściągania skóry, stymulując wzrost kolagenu i przebudowę jego struktury.

 

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę