Kwas hialuronowy w powiększaniu ust | RosaMe Clinic

Jest to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej. W szybki i bezpieczny sposób nadaje ustom objętość, jędrność i kształt. Pełne usta to od wielu kanon piękna oraz skuteczny sposób na odmłodzenie rysów twarzy.

Co to jest kwas hialuronowy?

Jest to związek występujący naturalnie w organizmie człowieka. Główną właściwością kwasu hialuronowego jest wiązanie wody, a co za tym idzie utrzymywanie prawidłowego nawilżenia co skutkuje prawidłowemu funkcjonowaniu tkanek. Dodatkowo zapewnia gładkość i młody wygląd skórze.

Zalety powiększania ust kwasem hialuronowym
Jest to zabieg mało inwazyjny dający natychmiastowe efekty. Kwas podany w usta powoduje stymulacje komórek i fibroblastów do produkcji kolagenu. Po jednym zabiegu usta są nawilżone, pełne i jędrne. Dodatkowo istnieje niewielkie ryzyko powikłań, jest to substancja, która nie powoduje uczuleń, podrażnień czy zaczerwienienia.

Do głównych wskazań do zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym należą: chęć powiększenia ust, asymetria ust, modelowanie konturu ust, poprawa kolorytu i nawilżenie, podniesienie kącików ust.

Zabieg nie ma ograniczeń wiekowych.

Polecane zabiegi

o Autorze:

mgr Marta Wilkowska

kosmetolog

Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia, specjalizacja kosmetologia bioestetyczna. Posiada doświadczenie zdobyte w salonach i klinikach kosmetologicznych na terenie Warszawy. Specjalizuje się głownie w zabiegach pięlęgnacyjnych i aparaturowych w obrębie twarzy i ciała. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Podobne posty