Leczenie nadpotliwości pach, dłoni i stóp botoksem

Leczenie nadpotliwości botoksem to wyjątkowo skuteczna terapia tej szczególnie uciążliwej dolegliwości na którą cierpi około 3% populacji. Nadpotliwość najczęściej obejmuje obszar pach, dłoni lub stóp. Powoduje dyskomfort w życiu codziennym i istotnie obniża jego jakość.

Botoks pozwala na ograniczenie wydzielania potu o aż 87%, co przynosi spektakularne rezultaty w walce z nadpotliwością. Toksyna botulinowa działa poprzez zablokowanie impulsów nerwowych, które są odpowiedzialne za pracę gruczołów potowych.

Leczenie nadpotliwości botoksem to nie tylko metoda dająca doskonałe efekty, ale też w pełni bezpieczna i szybka. Zabieg trwa około pół godziny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Nadpotliwość

Nadmierna potliwość jest dolegliwością, która w znaczący sposób może wpływać na komfort Twojego życia istotnie go obniżając. To zrozumiałe, że osoba borykająca się z problemem nadpotliwości może mieć większą trudność w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji z otoczeniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz, nasi wykwalikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jak również doradzą jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie!

Leczenie bruksizmu toksyną botulinową

Dla kobiet i mężczyzn

Leczenie nadpotliwości pach, dłoni i stóp

Efekty zauważalne są już po tygodniu. Utrzymują się przez około 6-12 miesięcy.

W celu znieczulenia miejscowego stosujemy krem Emla. Podczas zabiegu odczuwalny może być pewien dyskomfort związany z iniekcjami i delikatne uczucie rozpierania.

Może wystąpić delikatne zaczerwienienie i ślady po nakłuciach. Niekiedy pojawiają się delikatne krwiaczki.

  • Zaburzenia krzepnięcia krwi
  • Zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego
  • Nadwrażliwość na składniki preparatu
  • Stosowanie leków powodujących relaksacje mięśni
  • Infekcje skóry
  • Ciąża, okres karmienia piersią
  • Przyjmowanie spektynomycyny i antybiotyków z grupy aminoglikozydów
Leczenie Nadpotliwości

Toksyną Botulinową

Należy do jednych z najskuteczniejszych metod eliminacji tego problemu. Ostrzyknięte gruczoły zmniejszają swoją aktywność, dzięki czemu wydzielanie potu zostaje ograniczone w znacznym stopniu. Dodatkowo, wykorzystanie toksyny botulinowej w medycynie estetycznej jest też metodą bezpieczną, z niskim ryzykiem wystąpienia nadwrażliwości czy alergii na wstrzykiwaną substancję.

TOKSYNA BOTULINOWA

Bezpieczna i skutecznością metoda odmładzania

Zabieg toksyną botulinową jest równie skuteczny dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową jest już powszechnie znaną i bardzo skuteczną metodą., występującą w medycynie estetycznej.