RosaMed Clinic

MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa to jeden z klasyków pośród zabiegów medycyny estetycznej, który daje możliwość dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji.

Pozwala na usunięcie wielu problemów: zmarszczek, blizn, cieni i opuchlizny pod oczami, wypadania włosów czy cellulitu.

Zabieg polega na nakłuwaniu skóry w celu wprowadzenia niewielkich dawek specjalnie dobranych składników odżywczych. Możemy w tym celu wykorzystywać zarówno różne koktajle witaminowe, jak też kwas hialuronowy, substancję niezwykle cenioną m.in. za jej właściwości nawilżające i wzmacniające strukturę skóry. Stosowane preparaty zawsze dobieramy specjalnie do oczekiwań pacjenta.

Poza odnową skóry stymulowaną przez podawane substancje odżywcze, mezoterapia igłowa pobudza tkanki do odnowy poprzez nakłucia, których podczas jednego zabiegu wykonuje się od kilkudziesięciu aż do kilkuset. Choć są one ledwo wyczuwalne dla pacjenta, to powodują one gruntowną odnowę skóry na poziomie komórkowym. Zwiększają one wytwarzanie kolagenu i elastyny, składników odpowiedzialnych za młodzieńczą gęstość skóry, poprawiają jej ukrwienie i zapobiegają tworzeniu szkodliwych wolnych rodników.

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

Mezoterapia skóry - koktaile witaminowe

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

Mezoterapia Alidya

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

Mezoterapia pod oczy

kwas-hialuronowy-rosamed-clinic

Mezoterapia Up Grade - antyoksydacyjna rewitalizacja skóry