Chirurg | Lekarz medycyny estetycznej

Lek. med. Justyna Nawrot

chirurg

Justyna Nawrot chirurg szczękowo-twarzowy. W zakresie naukowych zainteresowań lekarki pozostaje szeroko rozumiana chirurgia plastyczna twarzy. Specjalistka praktykuje najbezpieczniejsze metody leczenia, podchodząc do pacjenta w sposób kompleksowy. Fundamentem pracy lekarki jest postrzeganie twarzy pacjenta jako spójną całość, bez względu na wykonywany zabieg medycyny estetycznej. Pani doktor systematycznie powiększa swoje doświadczenie, uczestnicząc w licznych szkoleniach i spotkaniach branżowych.

Ukończone szkoły

Specjalistka w 2006 roku została absolwentką I Wydziału Lekarskiego kierunku lekarsko-dentystyczneg  Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na kierunku lekarsko – dentystycznym. Kolejnym etapem nauki była specjalizacja z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej, którą zdobyła w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach specjalizacji odbyła roczny staż w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie na Oddziale Nowotworów Głowy i Szyi. Obecnie współpracuje w Szpitalu w Dziekanowie Leśnym z Oddziałem Chirurgii Dziecięcej. Specjalistka pozostaje do dyspozycji pacjentów w klinice medycyny estetycznej RosaMed w Warszawie, gdzie wykorzystuje swoją wiedzą i doświadczenie, aby poprawiać wygląd i komfort życia pacjentów.

W naszej klinice pracuje od 2024 roku i wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – blefaroplastykę powiek górnych i dolnych oraz usuwaniem guzków i guzów o charakterze łagodnym i złośliwym w obrębie skóry głowy i szyi.

Chcąc świadczyć najwyższej jakości usługi, specjalistka uczestniczy w licznych kursach oraz kongresach naukowych.

Lek. dent. Justyna Nawrot - chirurg, blefaroplastyka powiek górnych i dolnych

Nasi specjaliści