RosaMed Clinic

“PIĘKNA ZMIANA” – bezpłatne, interdyscyplinarne warsztaty dla Klientów RosaMed Clinic

Mamy początek roku 2023. Poprzedni był w przestrzeni geopolitycznej delikatnie rzecz ujmując mocno "wymagający". Pokazał nam, że nie ma niczego na zawsze. Że życie to ciągły proces reagowania na zmiany. Że szczęścia i poczucia bezpieczeństwa nie otrzymamy od "kogoś". To jest nasze zadanie, nasza najważniejsza "praca domowa".

Nowy rok to czas na zmiany!
Większość z nas obiecała sobie, że w tym roku spojrzymy na siebie przyjaźniej, postawi granice toksycznemu otoczeniu, poprosi o zasłużony awans albo przepracuje bolesne dzieciństwo. Część uznała, że zakończy wyniszczającą relację, cześć że porzuci pracę na etacie i założy coś swojego.
Pewnie są też osoby, które po wielu złych doświadczeniach chcą spróbować jeszcze raz poszukać kogoś komu zechcą oddać swoje serce ale boją się zranienia.

Wiemy, że samemu czasami trudno zdecydować się na ten pierwszy krok do zmiany na lepsze. Bo coś nas powstrzymuje, coś mówi, że to nie ten moment, że inflacja, że nie mogę skupiać się na sobie bo to egoistyczne, że może w przyszłości...!

Zadaj sobie pytania:
Czy zrobiłeś wszystko aby Twoje życie było szczęśliwe?
Czy rozwinąłeś swoje potencjały?
Czy potrafiłeś dać i przyjąć miłość?
Co zostawiasz po sobie jako dar dla potomnych?

Większość z nas ma jeszcze czas na zmiany. A Ty? Dasz sobie prawo do "PIĘKNEJ ZMIANY"?

W RosaMed Clinic przyświeca nam zasada, że "PIĘKNA ZMIANA" to nie tylko nasza nowa fizyczność. To przede wszystkim to co mamy w środku. A w środku bywa różnie, czasami jest miło i przyjaźnie a czasami mrocznie i przerażająco. Człowiek to jedność - holistyczna całość.

Zapraszamy Cię w 12 miesięczną podróż do "PIĘKNEJ ZMIANY" czyli na cykl warsztatów z różnych dziedzin życia od psychologii poprzez ekonomię, prawo, zdrowie i wiele wiele innych. W każdym miesiącu będą dwa terminy warsztatów. Każdy warsztat odbywał się będzie w dedykowany czwartek w godzinach 18:00 - 21:00

Pierwszy kwartał roku prezentuje się następująco:
Styczeń: "Uwolnij pozytywną energię - zrelaksuj ciało i umysł" - Edyta Zduleczna Przygocka - psycholog, trener, coach, trener mentalny, trener śmiecho jogi.

Luty - "Pomysł na biznes to dopiero początek" - Renata Żukowska -wykładowca akademicki, praktyk biznesu, ekspert w zakresie budowania strategii rozwoju oraz tworzenia wizerunku inwestycyjnego firm.

Marzec - "Kobieta mocy w energii żeńskiej" - Magdalena Warych - Coach transformacji kobiet. Wspiera kobiety w procesie wewnętrznej przemiany.

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 504-817-960
Cena warsztatów 250zł.
Jeśli jesteś naszą Klientką udział w warsztacie jest dla Ciebie bezpłatny jako wyraz naszej wdzięczności, że obdarzasz nas zaufaniem i korzystasz z naszych usług.

Zapinamy pasy i wyruszamy w nieznane, opowiemy Ci co tam znajdziemy:)
Pierwsze warsztaty już 12 stycznia 2023 - szczegóły 5 stycznia na stronie i FB.