RosaMed Clinic

Zuzanna_Rzepecka_naturoterapeuta_rosamed-clinic

Zuzanna Rzepecka – naturoterapueta

Już Hipokrates mówił „lekarz leczy, a natura uzdrawia”. Według Zuzanny Rzepeckiej to natura leczy, a organizm sam się uzdrawia.

 

Zajmuje się medycyną bioinformacyjną. Medycyna bioinformacyjna to medycyna naturalna, która skupia się na drganiach bioelektromagnetycznych wysyłanych przez organizm. Od 6 lat skutecznie pomaga w dojściu do równowagi zdrowotnej. Fascynuje ją organizm, zależności jakie w nim zachodzą i rozwiązania wzięte prosto z natury, które genialnie uzupełniają wszystkie niedobory i wspomagają organizm w jego poprawnym funkcjonowaniu. Choć posiada już bogatą wiedzę dziś studiuje Naturoterapię, czyli Medycynę naturalną. Uważa, że każda osoba pragnąca pomagać innym w dziedzinie zdrowia, zawsze powinna pogłębiać swoją wiedzę. Posiada również zawód Naturopaty potwierdzony państwowym egzaminem. Zuzanna Rzepecka to niezawodny Ekspert ds. zdrowia, który do każdej osoby podchodzi indywidualnie, znajduje przyczynę nierównowagi w organizmie i przygotowuje indywidualne programy zdrowotne na bazie naturalnych metod.

 

Na co dzień bada również biorezonansem magnetycznym, który analizuje stan organizmu na poziomie fal bioelektromagnetycznych jakie wysyłają poszczególne organy, czy układy. Biorezonans skanuje organizm. To niesamowite urządzenie, które bez igły, krwi i bólu pokaże Ci jak pracuje Twój mózg, nerki, wątroba, jelita, żołądek, płuca, układ hormonalny, na jakim poziomie są witaminy, minerały, koenzymy, aminokwasy i wiele innych. Otrzymasz aż 35 raportów na temat stanu Twojego zdrowia.

 

Podczas indywidualnej rozmowy na temat Twojego zdrowia przeprowadzi Cię przez cały łańcuch przyczynowo-skutkowy, wspólnie przeanalizujecie Twoją historię zdrowotną i przyjrzycie się wynikom badań. Na tej podstawie powstanie indywidualny, skrojony dla Twojego organizmu program zdrowotny. Łańcuch przyczynowo-skutkowy to jedna z najskuteczniejszych metod analizy stanu zdrowia, którą Zuzanna Rzepecka odkryła kilka lat temu podczas zgłębiania tajników leczenia przyczynowego. Dzięki niej dowiesz się gdzie leży przyczyna nierównowagi w organizmie i będziecie mogli zadziałać w najwłaściwszy sposób dla Twojego organizmu, by go wzmocnić i wyregulować.

Kilka słów do Ciebie od Zuzanny: Już Hipokrates mówił „lekarz leczy, a natura uzdrawia”. Według mnie to natura leczy, a organizm sam się uzdrawia. Jedyne czego potrzebujesz to osoby, która wskaże Ci właściwą drogę i pomoże Ci ją przejść. Gotowy do wspólnej drogi?