RosaMed Clinic

zespol-rosamed-przykladowe

Lek. med. Khurts Erdenetsetseg – specjalista zabiegów akupunktury

Pochodząca z Ułan Bator w Mongolii dr. Erdenetsetseg to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie akupunktury, ziołolecznictwa i medycyny naturalnej. Jest absolwentką studiów medycyny konwencjonalnej i studiów medycyny naturalnej, które ukończyła w swojej ojczyźnie. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w renomowanych klinikach w wielu krajach na świecie.

 

Dr Khurts skutecznie leczy wiele schorzeń, od chorób kręgosłupa i rozmaitych dolegliwości bólowych, aż po różne schorzenia układu pokarmowego, krwionośnego, nerwowego i wiele, wiele innych. Pomaga zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

 

Dr Khurts Erdenetsetseg specjalizuje się w akupunkturze tradycyjnej, ale też i w ziołolecznictwie i w terapii wykorzystującej niewielkie miedziane płytki, które oddziaływają na określone punkty na ciele i przez to poprawiają stan zdrowia i samopoczucie Pacjenta. Brak konieczności zastosowania igieł czyni tę metodę idealną dla dzieci i osób, które obawiają się tradycyjnej akupunktury. Dr Erdenetsetseg leczy także poprzez gimnastykę oddechową i inne ćwiczenia terapeutyczne.

 

Ponieważ metody stosowane przez dr Erdenetsetseg są częścią medycyny holistycznej, terapia ma na celu uleczenie przyczyn różnorakich schorzeń, a nie jedynie usunięcie ich objawów. Całościowe spojrzenie na organizm ludzki pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów leczenia i odzyskanie cennego stanu harmonii energetycznej. Zwiększenie sił witalnych i polepszenie się jakości snu to tylko z jedne z niektórych pozytywnych rezultatów, jakimi cieszą się Pacjenci dr Erdenetsetseg.