RosaMed Clinic

Karolina-Bazan-Kosmetolog

Karolina Bazan – kosmetolog

Doświadczony kosmetolog w zakresie obsługi zaawansowanej aparatury kosmetologicznej klasy premium. Jej profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta skutkuje doskonałymi efektami prowadzonych terapii.

Karolina to osoba pełna energii, uśmiechnięta, z wielką sympatią odnosząca się do ludzi. Dba o komfort i dobre samopoczucie klientów. Potrafi słuchać i doskonale dopasować odpowiednią terapię do potrzeb i  oczekiwań. Cierpliwa, wyrozumiała, dyskretna i pełna empatii chętnie każdemu doradzi i zadba, aby wykonywane zabiegi przyniosły satysfakcję i zadowolenie.

Specjalizuje się w  zabiegach  z zakresu kosmetologii estetycznej; szczególnie zabiegach dla skór dojrzałych oraz trądzikowych. W życiu ważne jest dla niej doskonalenie umiejętności zawodowych i ciągłe poszerzanie wiedzy, dlatego uczestniczy w wielu szkoleniach i śledzi najnowsze doniesienia z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej.

W życiu prywatnym jak i zawodowym Karolina nigdy nie zwalnia, wierząc że ciężką pracą można osiągnąć wiele. Kocha swój zawód i z oddaniem poświęca się pracy.