RosaMed Clinic

dmitrowicz-300x300

Izabela Dmitrowicz – coach i psychoterapeuta

Pani Izabela Dmitrowicz to absolwentka Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, Szkoły Trener Biznesu – Moderator we Wrocławiu oraz Szkoły Trenerów Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych w Lublinie. Posiada również certyfikat coacha ACC.

 

Misją Pani Izabeli jest wspieranie innych na drodze rozwoju życiowego. Realizuje ją jako psychoterapeuta, pomagając swoim Pacjentom wypracować prawidłowe poczucie własnej wartości, pozbyć się depresji i lęków, a także uzależnień chemicznych i behawioralnych. Pani Izabela pomaga także osobom, które mają trudności w budowaniu bliskich relacji lub też które potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z emocjami, nadmierną potrzebą kontroli bądź przechodzą kryzysy życiowe.

 

Jako coach, Pani Izabela Dmitrowicz uczy, jak poprawić swoje zdolności komunikacyjne, budować zespoły, skutecznie wyznaczać cele i szybko je realizować oraz jak rozwijać swoje umiejętności przywódcze.

 

Jej doświadczenie zawodowe jako kierownika placówki terapeutycznej i bogata wiedza pozwalają jej na niesienie profesjonalnego wsparcia pozwalającego jej Pacjentom na czerpanie z życia większej satysfakcji i wypracowanie stabilnego poczucia szczęścia.