RosaMed Clinic

zespol-rosamed-przykladowe

Dorota Frey - linergistka

Makijażem permanentnym zajmuje się od ponad 8 lat. Specjalizuje się w technikach naturalnej pigmetacji brwi, ust oraz kresek na powiekach. Na przestrzeni tylu lat, wykonałam ponad kilkaset zabiegów, co dało mi ogrom doświadczenia zawodowego,  a od 2016 roku zdobyłam uprawnienia Trenera Makijażu Permanentnego Masterclass, co pozwoliło mi na dalszy rozwój kariery zawodowej.  Od 4 lat jestem właścicielem szkoły makijażu permanentnego Pure Beauty Academy i w niej realizuje swoją pasje oraz przekazuje wiedze i doświadczenie w pracy linergistki swoim kursantom i kursantkom.

Praktyka czyni mistrza" - te słynne słowa uświadomiły mi jak wiele dokonałam przez ostatnie lata. Ważne jest to, aby w życiu robić to co się lubi i dążyć w tym do perfekcji.

Makijaż zawsze staram się dobierać do oczekiwań klientki i osobistego poczucia estetyki, którego głównym założeniem jest naturalność. Dbam o to, aby makijażem permanentnym podkreślić atuty naszej urody a nie przerysować tego co w nas najpiękniejsze.

Rok 2019 jest zwieńczeniem mojej kariery zawodowej, gdyż we wrześniu otrzymałam Tytuł Linergitki Roku w Plebiscycie Mistrzowie Urody, co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem po latach ciężkie pracy i zaangażowania w piękno kobiet.