RosaMed Clinic

Nadchodzi piękno – bestsellerowe zabiegi w obniżonych cenach

radiofrekwencja-mikroiglowa-rosamed-1024x644

Mezoterapia Up Grade

Twarz lub inny wybrany obszar 350 zł zamiast 550 zł!

Ekskluzywny przeciwutleniacz gwarantujący rewitalizację.

Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, koenzymów, nukleotydów i witamin powoduje zwiększenie elastyczności, świetlistości i nawilżenia skóry a co za tym idzie dają widoczny efekt przeciwzmarszczkowy.

Powoduje natychmiastowy efekt nawilżenia, dotlenienia, promienności, zwiększa elastyczność, poprawia strukturę naskórka, rewitalizuje, spłyca drobne zmarszczki.

Skin care and technology. Portrait of beautiful woman face with

Radiofrekwencja mikroigłowa

Twarz + szyja + dekolt : 890 zł zamiast 1500 zł!

Brzuch : 750 zł zamiast 1000 zł!

Uda (przód lub tył) : 750 zł zamiast 1000 zł!

Ramiona : 480 zł zamiast 600 zł!

Biust : 600 zł zamiast 800 zł!

Radiofrekwencja mikroigłowa z vacuum to zabieg zapewniający gruntowne odmłodzenie i lifting twarzy oraz wyraźną redukcję bądź usunięcie wszystkich niedoskonałości skóry. Połączenie działania fal radiowych z mikronakłuwaniem i pulsacyjnym masażem próżniowym zapewnia szybkie i spektakularne rezultaty.

powiekszanie_ust_jak_wyglada_zabieg_122434

Powiększenie ust kwasem hialuronowym

Usta 750 zł zamiast 1000 zł!

Modelowanie kwasem hialuronowym to zabieg, który pozwala szybko i bezpiecznie nadać ustom wymarzony kształt i objętość. Efektem zabiegu są nie tylko kuszące, pełniejsze usta, ale też wygładzenie skóry wokół nich i usunięcie ewentualnych drobnych zmarszczek.

Pełne usta to nie tylko współczesny kanon piękna, lecz także skuteczny sposób na wizualne odmłodzenie twarzy - badania dowodzą, że osoby z bardziej wydatnymi wargami postrzegane są jako młodsze.

jakie-efekty-po-mezoterapii-iglowej-pod-oczami-1024x683

Likwidacja cieni pod oczami koktajlami

Cienie pod oczami : 250 zł zamiast 350 zł!

Redukcja cieni pod oczami za pomocą silnie rewitalizującego koktajlu z zawartością kwasu hialuronowego, ruszczyka, jagód, rozmarynu, witaminy C i heksapeptydów. Tak bogate połączenie doskonale radzi sobie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Dodatkowo usprawniają mikrokrążenie i elastyczność skóry oraz zmniejszają skłonność do gromadzenia się płynów wokół oczu.

 

Zabieg poprawiający jędrność skóry falami radiowymi

Fala radiowa

Twarz : 200 zł zamiast 350 zł!

Brzuch : 200 zł zamiast 350 zł!

Uda ( wybrany obszar obu ud) : 350 zł zamiast 500 zł!

Intensywne modelowanie ciała i skuteczny lifting twarzy bez skalpela. Powoduję przebudowę istniejącego kolagenu i stymulacją skóry właściwej do wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Daje widoczny efekt liftingu, wyraźnej redukcji zmarszczek i odzyskania młodzieńczej gęstości skóry. Radiofrekwencja to zabieg bezpieczny, nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny.

10_nici_lifting

Nici PDO - ujędrnienie

Żuchwa i podbródek 30 nici : 1200 zł zamiast 1500 zł!

Szyja 40 nici : 1400 zł zamiast 1800!

Nici ujędrniające PDO pozwalają na wygładzenie drobnych zmarszczek oraz na zagęszczenie i poprawę struktury skóry poprzez zwiększenie wytwarzania się nowego kolagenu oraz elastyny i stymulację komórek do odnowy.

Cera staje się bardziej napięta i świetlista, a owal twarzy poprawia się, dając zauważalny lecz naturalny efekt ujędrnienia i delikatnej korekty jej owalu. Zabieg implantacji nici PDO doskonale sprawdza się w wyraźnej redukcji lub usunięciu zmarszczek.

 

Woman getting an acupuncture treatment in a spa

Akupunktura na ból

Zabieg akupunktury z masażem

50 min : 160 zł zamiast 200 zł!

Akupunktura to jedna z najpopularniejszych metod terapii stosowanych przez wschodnią medycynę. Polega na nakłuwaniu odpowiednich punktów na ciele specjalnymi, bardzo cienkimi igłami. Stymulacja punktów akupunktury pozytywnie wpływa na określone organy i ich funkcjonowanie oraz poprawia przepływ energii w ciele, udrażniając kanały energetyczne, czyli meridiany.

Akupunktura stanowi skuteczny środek w walce z bólem – często potrafi usunąć ból zupełnie, a w wielu przypadkach pozwala na zmniejszenie częstości ich występowania i ich intensywności, dlatego też Pacjent może znacznie zredukować ilość przyjmowanych leków przeciwbólowych. Dzięki temu można zminimalizować ryzyko szkodliwych skutków ubocznych nieuchronnie związanych z leczeniem farmakologicznym.