RosaMed Clinic

Jesienne zgrupowanie Miss Polski 2018 z udziałem RosaMed Clinic

Jesienne zgrupowanie Miss Polski 2018 – Bezpieczne Piękno

10 października br., odbyło się coroczne zgrupowanie Finalistek Miss Polski 2018. To wyjątkowe wydarzenie otwiera cykl podróży po Polsce, jakie dziewczyny odbywają wspólnie przed wielkim, grudniowym finałem, którego – rzecz jasna – nie możemy przegapić. A odbędzie się 9-go grudnia w Krynicy Zdroju.

Tegoroczne zgrupowanie było tym bardziej podniosłe, że świętowano także 10-lecie współpracy przy organizacji konkursu Miss Polski z salonami Jubiler Schubert. To właśnie Jubiler Schubert projektuje, funduje i wręcza finalistkom wyjątkowe i niepowtarzalne pierścienie Miss.

Dodatkowo, w drugim dniu zgrupowania, mieliśmy szansę uczestniczyć. Nasza niezastąpiona Ela Gozdecka, wygłosiła dla Finalistek Miss wykład na temat dbania o urodę. Przedstawiła różne perspektywy piękna podkreślając, że najlepsze jest to naturalne, wydobyte z naszego wnętrza. Ela zwróciła uczestniczkom wykładu uwagę na ważne aspekty. Dotyczyły dbania o urodę, w tym o to, by zawsze pamiętać o zdrowiu i bezpiecznych metodach. Zaznaczyła także, że piękno to nie tylko wygląd, ale całość naszej osoby. Składa się na nie zarówno uroda, jak i osobowość oraz sposób, w jaki postępujemy.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni Organizatorom Konkursu za możliwość wzięcia udziału w tak ważnym wydarzeniu, jak zgrupowanie Miss Polski 2018 oraz spotkania ze wspaniałymi osobami.

Fotorelację z wydarzenia znajdziecie poniżej, a także w prywatnych profilach uczestniczek i oficjalnych stronach Organizatora.

fot. Dorota Tyszka