RosaMed Clinic

DETOX - OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

DETOX - OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

oczyszczanie-organizmu-rosamed-clinic

Wszechobecne toksyny i żywność coraz bardziej uboga w składniki odżywcze wywierają negatywny wpływ na ludzki organizm i stopniowo niszczą jego zdrowotną równowagę. Zanieczyszczenie środowiska, przyjmowane leki, a nawet toksyny zawarte w żywności, którą często uważamy za zdrową, to tylko niektóre z czynników obciążających, które z czasem powodują szereg nieprzyjemnych dolegliwości a nawet chorób. Przemęczenie, brak energii, trudności w odchudzaniu, trądzik, słaba odporność organizmu to jedynie kilka z wielu objawów zanieczyszczenia ciała przez toksyny.

Na szczęście, jesteśmy w stanie odwrócić niekorzystne procesy i wrócić do pełni witalności stosując detoks dietetyczny i suplementacyjny. Odpowiednio skomponowana przez specjalistę dieta, bogata w warzywa i owoce, które odkwaszają organizm i oczyszczają go z toksyn może zdziałać prawdziwe cuda. Osoba pragnąca oczyścić organizm ze szkodliwych substancji powinna także pić dużo wody i świeżo wyciskanych soków, aby wspomóc proces detoksu. Na czas oczyszczania należy powstrzymać się od spożywania niezdrowych posiłków i napojów, aby kuracja przyniosła jak najlepsze efekty.

Profesjonalny detoks przeprowadzamy nie tylko za pomocą zbilansowanej diety bogatej w składniki odżywcze, ale też za pomocą odpowiednich suplementów. Witamina C, EDTA (kwas wersenowy), chlorella, spirulina i inne substancje to doskonali odtruwacze, którzy pozwalają przyspieszyć rezultaty diety detoksyfikującej. Suplementy te przyjmujemy doustnie bądź w formie dożylnych kroplówek, które zapewniają maksymalną skuteczność działania.

Kuracja oczyszczająca to doskonała okazja do weryfikacji nawyków żywieniowych i nauczenia się jak prawidłowo dbać o organizm. Po fazie intensywnej terapii odtruwającej warto kontynuować zdrową dietę i skorzystać z zaleconej przez dietetyka spersonalizowanej suplementacji, która zapewni dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych dla zdrowia i piękna składników odżywczych.

Detoks to doskonała propozycja dla osób, które są zdrowe, lecz cierpią na różnorakie objawy obniżające jakość życia. Dieta oczyszczająca pozwala także zadbać o poprawę kondycji włosów, skóry i paznokci, które są przecież odbiciem stanu naszego zdrowia.

Pozostałe zabiegi medycyny naturalnej

Akupunktura

Akupunktura jest jednym z zabiegów medycyny naturalnej o tak szerokim zastosowaniu, że polecana jest niemal każdemu. Dzięki akupunkturze możesz nie tylko wzmocnić funkcje całego organizmu, ale też wyleczyć rozmaite schorzenia, uśmierzyć ból czy pozbyć się uzależnień.

Zobacz wszystkie zabiegi lub Rezerwuj wizytę

Biorezonans elektromagnetyczny

Biorezonans skanuje organizm wysyłając fale elektromagnetyczne o niskich częstotliwościach. Odczytuje tym samym fale bioelektromagnetyczne (wibracje, pole elektromagnetyczne) Twojego organizmu. Można by rzec, że jest to rozmowa Twojego organizmu z urządzeniem. Biorezonans wysyła fale (zapytanie) i odczytuje fale Twojego organizmu (odpowiedź).

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Chelatacja kwasem wersenowym (EDTA)

Chroniczne bóle mięśni, przewlekłe zmęczenie, rozmaite problemy trawienne i nietolerancje pokarmowe, kandydoza, migreny, bóle głowy oraz niepokój, problemy z pamięcią i zmiany nastrojów to objawy, które często ignorujemy jako efekt współczesnego tempa życia. Wielokrotnie jednak okazuje się, iż ustępują one po przeprowadzeniu kuracji oczyszczającej organizm z metali ciężkich.

Jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod usuwania złogów tych substancji jest chelatacja EDTA, czyli kwasem wersenowym. Terapia polega na zastosowaniu serii kroplówek z EDTA, który w naturalny sposób wiąże metale ciężkie i usuwa je z organizmu za pośrednictwem układu moczowego. Kwas wersenowy jest w pełni bezpieczny, nie zalega w komórkach ciała i wykazuje skuteczność także w leczeniu miażdżycy i innych schorzeń.

 

Zobacz szczegóły lub Zapytaj o cenę

DETOX – proces powracania do równowagi

Profesjonalny detoks przeprowadzamy nie tylko za pomocą zbilansowanej diety bogatej w składniki odżywcze, ale też za pomocą odpowiednich suplementów. Witamina C, EDTA (kwas wersenowy), chlorella, spirulina i inne substancje to doskonali odtruwacze, którzy pozwalają przyspieszyć rezultaty diety detoksyfikującej. Suplementy te przyjmujemy doustnie bądź w formie dożylnych kroplówek, które zapewniają maksymalną skuteczność działania.

 

Zobacz szczegóły lub Zapytaj o cenę

Dieta oczyszczająca organizm

Dieta oczyszczająca polecana jest wszystkim osobom – nawet tym, które na co dzień odżywiają się zdrowo, ponieważ układ trawienny potrzebuje od czasu do czasu przerwy by móc się zregenerować i prawidłowo funkcjonować przez długie lata.

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Dieta indywidualna lecznicza lub odchudzająca

Nie istnieje dieta uniwersalna, pasująca do każdego organizmu. Dobrze dobrana dieta powinna uwzględniać nasze indywidualne potrzeby, ale także ograniczenia. Cały program dietetyczny należy opierać o zakładany cel, na tym, czy dieta ma zmniejszyć nasza wagę czy może wyleczyć.

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to rodzaj masażu manualnego stanowiącego nieocenioną broń w walce z cellulitem, obrzękami oraz nadprogramowymi kilogramami. Zabieg usprawnia krążenie limfy (chłonki) odpowiedzialnej za usuwanie toksyn z organizmu, przez co redukuje obrzęki, pomarańczową skórkę oraz znacząco ułatwia odchudzanie. Ten typ masażu umożliwia także szybszy powrót do wymarzonej sylwetki po ciąży.

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Masaże

 • Masaż leczniczy
 • Masaż relaksacyjny
 • Masaż klasyczny
 • Masaż dla sportowców
 • Masaż rozluźniający
 • Work-site

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Refleksoterapia

 • Refleksoterapia stóp
 • Refleksoterapia dłoni
 • Refleksoterapia twarzy
 • Japoński lifting odmładzający
 • Aurikuloterapia (akupresura i akupunktura uszu)

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Terapie witaminą C

Niedoceniana przez większość ludzi i traktowana jako środek pomocny jedynie w leczeniu przeziębienia i grypy, witamina C to tania i naturalna substancja, która kryje w sobie zdumiewające możliwości terapeutyczne.

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Wlewy witaminowe

Choć każdy, bez wyjątku, potrzebuje witamin do zachowania dobrego zdrowia, to jednak nie każdemu zalecane są wlewy witaminowe. Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę